Ситуація на Донбасі потребує участі ОБСЄ, – Лінді

Ситуація на Донбасі, як і раніше, потребує безпосередньої участі ОБСЄ.

Про це під час візиту до Москви заявила голова ОБСЄ Анн Лінде, – передає РБК.

“Ситуація в Донбасі, як і раніше, вимагає безпосередньої участі ОБСЄ”, – заявила Лінде.

За її словами, зараз необхідно поліпшити гуманітарну ситуацію на Донбасі.

“Під час візиту в Україну мої враження підтвердили необхідність активної участі ОБСЄ. Ми продовжимо вимагати скасування обмежень пересування СММ (Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ – ред.) у всіх сферах. СММ повинні мати безперешкодний доступ на всій території України”, – заявила Лінде.

Вона додала, що ОБСЄ стурбовані свободою пересування громадян України на сході.

“Ми б хотіли побачити роботу КПВВ. Необхідно відкрити пункти переміщення”, – зазначила Лінде.

Раніше Лінде заявила, що Україні не треба силою повертати Донбас за прикладом Карабаху.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ