1 C
Kyiv
Субота, 2 Березня, 2024

Святкування для обраних. Офіс президента втрапив у скандал через благодійний концерт Бочеллі

«Європейська солідарність» підготувала запити до Офісу Президента щодо концерту італійського співака Андреа Бочеллі у Маріїнському парку Києва.

Про це на сайті політичної сили розповіла депутатка Ірина Геращенко.

За словами політикині, захід було анонсовано як безплатний, утім, потрапити на нього змогли не всі охочі – правоохоронці пускали лише людей із запрошеннями.

«Ситуація зі святкуванням для обраних – ница. Кияни і гості столиці справедливо запитують, що це було? Чому з їхніх податків сплачують вечірки в Маріїнці і Олімпійському для слуг? Чому президентське подружжя презентувало анонс Дня Незалежності, запросили всіх українців на заходи й забули розповісти про автозаки біля Маріїнського парку, який ніколи не перекривали, і закриті вулиці. На ці питання прийдеться відповідати. Що робили на концертах за запрошеннями члени наглядових рад, зарплат яких вистачило б на гонорар Джамали і Бочеллі, разом взятих. І чому там не було жодної людини, яка голосувала Акт Незалежності, простих лікарів і вчителів? Цікаво, чи комфортно себе там почували деякі нинішні народні депутати? Скільки військовослужбовців, поранених і їх родин було запрошено на урочисті заходи? «Європейська Солідарність» підготувала відповідні запити. І ОП, який любить надсилати відписки, цього разу змушений буде відповісти по суті», – вказала Ірина Геращенко.

Читайте також: За два роки кожен п’ятий «слуга народу» став фігурантом гучного скандалу: деталі

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>