26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Суд конфіскував газобетонні заводи російського олігарха Молчанова у власність України

Вищий антикорупційний суд стягнув в дохід держави 100% корпоративних прав ТОВ “АЕРОК”, кінцевим власником яких є Група ЛСР російського олігарха Андрія Молчанова.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Зазначається, що компанія “АЕРОК” володіє двома газобетонними заводами в Україні в Обухові та Березані Київської області.

У травні 2022 року ДБР встановило, що українське підприємство з виготовлення будівельних матеріалів підконтрольне Молчанову. Він є колишнім членом Ради Федерації Федерального зібрання РФ, наближений до окупаційної влади та сплачує великі податки до бюджету країни-агресора.

Повідомляється, що отриманий українським підприємством прибуток спрямовувався у вигляді дивідендів та роялті до так званої “материнської компанії” з Росії.

Так, російська комерційна структура є великим платником податків на території країни-агресора. Тож, за рахунок отриманих коштів від українського товариства, сплачувалися податки та збори до бюджету країни-агресора, фінансувався її силовий блок й оборонно-промисловий комплекс під час агресії проти нашої держави.

Ці активи були арештовані й передані в управління АРМА.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>