21 C
Kyiv
Середа, 24 Червня, 2026

Столичні комунальники демонтують 137 літніх майданчиків, які створювали незручності для пішоходів

Комунальники демонтують 137 літніх майданчиків при закладах харчування, що були розміщені в незаконний спосіб.

Про це розповів керівник департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій, – передає The Village.

Незаконні тераси займають майже весь тротуар, і пішоходи мають обходити їх.

«Мінімальний прохід для пішоходів на тротуарі – це не менше 50% від ширини тротуару. Тобто, якщо ширина тротуару становить 6 метрів, то зона для пішоходів має бути 3 метри, але не менше як 1,8 метра. Крім того, аби не створювали незручності для пішоходів, літні майданчики не мають потрапляти в зони перехресть і біля виходів з метро», – розповів Панчій.

В електронній базі КП «Київблагоустрій» зареєстровані 987 літніх майданчиків, з яких 324 розміщені у Києві згідно із правилами благоустрою, мають дозвіл та сплачують внески до міського бюджету. 58 незаконних майданчиків уже демонтували.

Нагадаємо, раніше у Києві демонтували 57 незаконних МАФів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ