37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Стефанчук анонсував нові закони на захист ветеранів

Верховна рада вже ухвалила низку законів на захист ветеранів. Найближчим часом будують розглянуті два великих законопроекти.

Про це йдеться у заяві голови Верховної ради Руслана Стефанчука під час ветеранського форуму.

“До прикладу в травні цього року ми прийняли закон щодо удосконалення питання оформлення документів та лікування військовослужбовців під час дії воєнного стану” – сказав він.

Крім того, у червні Верховна рада ухвалила рішення, що унормовує тривалість відпусток військовослужбовцям під час дії воєнного стану й виплат додаткової винагороди військовослужбовцям, які беруть участь у бойових діях, розповів спікер парламенту.

Найближчим часом депутати планують розглянути законопроект серед іншого який передбачає надання неоплачуваної відпустки тривалістю до 60 календарних днів працівникам, які приступають до роботи після звільнення з військової служби, повідомив Стефанчук.

“І буквально вчора було зареєстровано два великих законопроекти, які ми розглянемо на найближчому засіданні Верховної ради. Він спрямований на спрощення процедури отримання статусу учасника бойових дій, запровадження єдиного державного реєстру військовослужбовців, а також окремого статусу захисника і захисниць України”, – додав він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>