“Слуга народа” представит своего кандидата в мэры Киева через несколько недель. Столице нужен хороший менеджер.
Об этом заявил заместитель руководителя Офиса президента Украины Кирилл Тимошенко в эфире телеканала “Украина 24”.
По его словам, на данном этапе провели первый раунд встреч с президентом всех вероятных кандидатов от “Слуги народа”.
“Мы провели первые социологические исследования, на которые будут ориентироваться так называемые внутрифракционные праймериз. Я думаю, что через несколько недель мы уже выйдем с кандидатом”, – заявил Тимошенко.
Он также добавил, что кандидат от “Слуги народа” составит достойную конкуренцию Виталию Кличко.
Тимошенко отметил, что в “Слуге народа” ищут кандидата, который является “хорошим менеджером”,
“Все движется в Киеве не такими темпами, как поступления в бюджет. Куда-то эти деньги деваются. Поэтому нужен хороший менеджер, который будет вкладывать и в инфраструктуру города, и в те потребности, которые есть в городе”, – отметил он.
https://www.youtube.com/watch?v=8cGVP_rfH0M
Напомним, ранее Тимошенко призвал украинцев соблюдать карантин и перестать гулять.





Кто больше даст, тот и мер.
Падіння довіри громадян України до президента, це результат не виконання ним, даних народові обіцянок… З приводу раніше даних президентом Зеленським українському народові обіцянок, хочеться запитати у гаранта… Володимире Олександровичу! Пройшов вже рік з того часу як Ви стали президентом України та на координаційній нараді визначили стратегічний вектор руху держави, щодо реформування корумповано-мафіозної судової системи держави та наголосили наступне, -ʺЧерез недолугу судову реформу, ми не отримали перезавантаження судової влади та її оновлення… Лише рішучими заходами можливо змусити суддів виконувати закон. Такими рішучими заходами є, – щотижневе позбавлення суддівських мантій негідних високого звання суддів. При чому очищення повинно стосуватись усіх суддів і в першу чергу, – суддів вищих інстанційʺ…. ?ЗА РІК, ЖОДЕН СУДДЯ ВЕРХОВНОГО СУДУ НЕ ЗВІЛЬНЕНИЙ, – ЖОДЕН!!!! ? Корумповано-мафіозна Вища рада правосуддя, очолювана махровим корупціонером Овсієнко А., продовжує знущатись над людьми і законами, відмазуючи від дисциплінарної відповідальності явних перевертнів у мантіях з Верховного суду… Так, 23.11.2019 року, Третя дисциплінарна палата ВРП (секретар – перевертень у мантії, махрова корупціонерша Швецова), свідомо порушуючи закони, що регламентують їх діяльність, відмовила у задоволенні вимог стосовно притягнення суддів Верховного суду Бучик А.Ю., Гімона М.М. і Мороз Л.Л. до дисциплінарної відповідальності, хоча факти, що зазначені у дисциплінарній скарзі №С-3180/0/7-19 на 100% відповідають звільненню цих недоброчесних суддів із посад. Вища рада правосуддя свідомо порушує закони та не виконує покладені на неї завдання, щодо очищення судової системи від недоброчесних суддів. Чому пане президенте це беззаконня продовжується при вашій владі? Чому ВРП продовжує знущатись над людьми, державою та її законами… ЧОМУ ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ??? https://censor.net.ua/video_news/3190772/sudebnuyu_sistemu_nujno_polnostyu_perezagruzit_zelenskiyi_video