3.3 C
Kyiv
Субота, 20 Квітня, 2024

Спроби російських контратак під Бахмутом та Оріховим провалилися, – британська розвідка

Спроби військ відбити звільнені ЗСУ території під Бахмутом та Оріховим провалилися. Російська армія здатна оборонятися, але не може наступати.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії у Х.

Як зазначається у зведенні, за останній тиждень російські війська зробили узгоджені зусилля щодо проведення локальних контратак проти наступу українських сил як на Оріхівському, так і на Бахмутському напрямках.

“В обох районах українські сили відбили атаки Росії та зберегли контроль над нещодавно звільненою територією”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі, опубліковані російською військовою спільнотою, свідчать про крайнє розчарування серед тих, хто брав участь у цих контратаках, особливо в районі Бахмута, з повідомленнями про “непродумані” наступи, відсутність артилерійської підтримки та тяжкі втрати.

За даними британської розвідки, протягом останніх дев’яти місяців російські війська в Україні довели свою здатність проводити рішучі оборонні операції.

“Однак вони продовжують демонструвати лише мінімальні можливості у наступі. Командирам доводиться важко організовувати складні спільні дії, концентрувати достатні артилерійські боєприпаси і підтримувати високий моральний і наступальний дух”, – зазначають у Міноборони Британії.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>