Спеціаліст НАБУ придбала квартиру в Києві за півтора мільйони

Головний спеціаліст Національного антикорупційного бюро Петренко Олена Олександрівна придбала собі квартиру у Києві площею 81.8 метрів.

Співробітник НАБУ придбала квартиру вартістю 1 мільйон 610 тисяч гривень. Про це стало відомо із змін у декларації держслужбовця.


Інформація щодо цінних паперів, корпоративних прав, нематеріальних активів або подарунків у декларації Петренко за 2017 рік відсутня. Але у власності співробітниці НАБУ є ще дві квартири – у Києві та Броварах та автомобіль. За офіційними даними співробітник НАБУ не одружена і виховує двох дітей.

За 2017 рік головний спеціаліст НАБУ отримала зарплату у розмірі 140 тисяч гривень, що ніяк не сходиться з придбанням півторамільйонної нерухомості в столиці.

Петренко вносила кілька змін до вище зазначеної декларації. Наприкінці серпня минулого року співробітник НАБУ задекларувала дохід від відчуження нерухомого майна у сумі 198 тисяч 860 гривень.

А буквально тиждень тому, 12 березня також задекларувала дохід від відчуження нерухомого майна, але вже на більшу суму –  731 тисячу 580 гривень.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро України вимушено закрило справу про незаконне збагачення депутата від “Опозиційного блоку” Сергія Льовочкіна.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...