9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Смерть Кадирова вплине на режим Путіна й не тільки. Цим ефективно скористаються, – Юсов

Голова Чечні Рамзан Кадиров, попри важкий стан здоров’я, поки що живий. Його смерть матиме наслідки для Ічкерії й не тільки.

Про це йдеться у заяві представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова в ефірі національного телемарафону.

“На жаль, дон. Поки живий дон (жартівливо – ред.). Немає підтвердження про смерть. Але його стан здоров’я важкий. І це вже впливає на політичні режими навколо його режиму і в цілому архітектури і безпеки режиму Путіна (Володимир Путін, російський диктатор, – ред.)”, – заявив Юсов.

Наслідки для Ічкерії 

Як відзначив представник розвідки, в першу чергу мова йде на лише про Ічкерію, але й про майбутню боротьбу за перерозподіл потоків й різноманітних тіньових сфер впливу, а також корупційних.

“Оскільки режим Кадирова глибоко дотаційний. І це все кошти із російського бюджету і не лише. Низка бізнесів, в тому числі на окупованих територіях і не лише. І за цю “спадщину” вже починається боротьба”, – пояснив Юсов.

Водночас Юсов зауважив, що смерть Кадирова стане шансом для борців за незалежність Ічкерії, а також інших поневолених народів Кавказу. Зокрема він впевнений у тому, що цим шансом ефективно скористаються.

Наслідки для Путіна 

“Що стосується режиму Путіна, звичайно, це додатковий виклик. Тому що Кадиров – одна з таких фундаментальних основ режиму Путіна і персональна угода й багато в чому безпека або умовний спокій.  Так, репресивний, терористичний. Але спокій у Чечені пов’язаний власне із прізвищем Кадирова”, – додав Юсов.

Проблеми зі здоров’ям у Кадирова

Нещодавно видання Bild заявило про серйозні проблеми зі здоров’ям у голови Чечні Рамзана Кадирова. За останній час він сильно погладшав, мав опухлий вигляд й на окремих відео не міг розплющити очі.  Передбачається, що у Кадирова серйозні проблеми з нирками.

Зокрема в ГУР заявляли, що голова Чечні Рамзан Кадиров зараз перебуває у важкому стані.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>