15.4 C
Kyiv
Четвер, 23 Травня, 2024

«Слуга народу» Клочко проспонсорував невідому партію на 1,4 млн грн

Народний депутат України від фракції «Слуга народу» Андрій Клочко не вніс в декларацію за 2020 рік інформацію про свою пожертву на користь політичної партії.

Про це йдеться у результатах повної перевірки Національного агентства із питань запобігання корупції декларації Андрія Клочка за 2020 рік.

За підсумками перевірки, НАЗК встановило, що депутат не вніс у декларацію інформацію про свої витрати на підтримку політичної партії ‒ 1,4 млн грн, які він здійснив 28 серпня 2020 року.

Назва партії у звіті не згадується. При цьому у фінансовому звіті партії «Слуга народу» за третій квартал 2020 року у розділі «Відомості про внески грошовими коштами на рахунки політичної партії» відсутня інформація про пожертву від Андрія Клочка.

Водночас за результатами повної перевірки НАЗК, ознак незаконного збагачення, конфлікту інтересів та необґрунтованості активів не встановлено.

Згідно з даними декларації Андрія Клочка, в 2020 році він отримав зарплату 517 тис. грн, а також 504 тис. грн у вигляді коштів на відшкодування витрат, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень. Його дружина Неля Клочко заробила втричі більше ‒ 3,3 млн грн як дохід від підприємницької діяльності.

Як відомо, під час парламентських виборів 2019 року Андрій Клочко був №83 у списку партії «Слуга народу». У складі ВРУ він є головою Комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Нагадаємо, журналісти впіймали голову “слуг народу” Арахамію на таємних зустрічах з олігархами.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>