37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

Скільки дітей залишилося в Україні: ексуповноважений шокував даними

Нині в Україні залишилася тільки половина неповнолітніх у порівнянні з 2014 роком.

Про це заявив ексуповноважений з прав дитини, засновник і керівник організації Save Ukraine Микола Кулеба.

30% неповнолітніх виїхали з України з батьками, тож наразі мешкають за кордоном. 20% українських дітей були вимушені лишитися під владою Росії на окупованих територіях або ж переїхати в країну-агресорку. «З 14-го року у нас залишилось дитячого населення у два рази менше», – зауважив Микола Кулеба.

Аналітики зазначають, що показники народжуваності в Україні знижуються ще з 2013 року – приблизно на 7% на рік. Однак повномасштабна війна призвела до найбільшої кризи – зараз найбільший спад народжуваності за час незалежності. Попередній антипік також пов’язаний із війною – у 2015 році показники народжуваності впали на 12% за рік.

Цього року, в середньому, на місяць народжується 16,1 тис. дітей. Для порівняння, до повномасштабної війни народжувалося 21-23 тис. дітей на місяць – демографічна катастрофа: як змінилась народжуваність в Україні від початку війни.

Попри те, що російська пропаганда стверджує про вимушений крок й евакуацію дітей, насправді дітей вивозять постійно, як з прифронтових, так і з віддалених від бойових дій районів. У російських таборах дітей вчать історії держави-агресора, викривленому трактуванню її війни проти України та гімну РФ. Усе це відбувається за заздалегідь підготовленою програмою з метою «ідеологічної обробки».

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>