26.5 C
Kyiv
Понеділок, 15 Липня, 2024

Скандальні висловлювання сумнозвісної Фаріон про українських захисників: депутат звернувся до СБУ

Нардеп зазначив, що під час війни такі її дії є особливо небезпечними і становлять загрозу національній безпеці України.

Заступник голови Комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки нардеп Єгор Чернєв закликав СБУ перевірити скандальні висловлювання Фаріон, яка образила українських захисників.

Висловлювання Фаріон має перевірити СБУ / фото УНІАН

Висловлювання Фаріон має перевірити СБУ / фото УНІАН

“Ірина Фаріон публічно заявила, що не вважає українцями тих наших воїнів, які спілкуються на фронті російською мовою. Цим блюзнірством, як на мене, вона поставила знак рівності між окупантами та тими, хто жертвує своїм життям, боронячи Україну. На моє переконання ця особа вже тривалий час цілеспрямовано та системно працює на розкол суспільства та розпалювання ворожнечі між українцями. Особливо підозрілою для мене така діяльність є в контексті радянського минулого Ірини Фаріон”, – написав він у Facebook.

Нардеп зазначив, що під час війни такі її дії є особливо небезпечними і становлять загрозу національній безпеці України.

“Тож як заступник голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки закликаю Службу безпеки України здійснити перевірку висловлювань Ірини Фаріон протягом воєнного стану на предмет вчинення кримінальних злочинів та вжити всіх заходів для недопущення ведення будь-якої підривної діяльності у нашому тилу. Прошу вважати це офіційним депутатським зверненням”, – додав він.

Скандальні висловлювання Фаріон про захисників

Українська мовознавиця, докторка філологічних наук та екс-нардепка Ірина Фаріон відзначилася скандальними докорами воїнам полку “Азов”, які розмовляють російською мовою.

“Я категорично цього (російську мову серед військових ЗСУ – УНІАН) не приймаю. У мене запитання до них: що вам, хлопці, заважає, коли ви такі моцні? І ви дуже розумні. Що вам заважає виконувати 29 статтю закону про Збройні сили України. Ви, хлопці, знаєте, що таке дисципліна в армії? Якщо в армії немає дисципліни, то немає армії, це зброд тоді”, – сказала Фаріон.

Екскомандир полку “Азов”, майор ЗСУ, заступник командира 3 окремої штурмової бригади Максим Жорін відповів на закиди Фаріон.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>