8.3 C
Kyiv
Четвер, 18 Квітня, 2024

Шмигаль запросив в Україну нового спецпредставника з питань економічного відновлення від США

Нового спецпредставника з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер вже запросили відвідати Україну, уряд в наступному місяці буде планувати таку зустріч.

Про це йдеться у заяві прем’єр-міністра Дениса Шмигаля під час брифінгу.

“Стосовно призначення уповноваженої президента США щодо України, у мене особисто контакту ще не було, але я переконаний, що він відбудеться найближчим часом”, – йдеться у заяві.

За словами Шмигаля, він уже запросив через посольство США, щоб вона відвідала Україну. Глава уряду переконаний, що це відбудеться найближчим часом,

“Будемо мати зустрічі, проговоримо це, я думаю, в наступному місяці будемо планувати таку зустріч”, – додав прем’єр-міністр.

Україна думає про формати співпраці

Зазначається, що в більшості країн G7 призначенні представники президента з питань відновлення України. Однією з перших країн була Франція і далі такі представники з’явилися в багатьох країнах-партнерах.

“Це дуже добре, зараз ми думаємо над форматом співпраці, у мене є пропозиція, я запропонував міністру інфраструктури, можливо цих людей занести в наглядову раду Агентства відновлення. Це дасть синергію в нашій співпраці”, – сказав Шмигаль.

Він пояснив, що це сигнал того, що Сполучені Штати, як і інші країни-партнери, мають намір підтримувати Україну не лише на час повномасштабної війни, а підтримувати країну в процесі відновлення, і не лише даючи гроші, а структурно допомагаючи нам відновитися за принципом “збудувати краще, ніж було”, використовуючи нові технології.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>