14.8 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

ШІ для допомоги військовим: компанія devDroid разом з НГ України провела випробування бойового модуля ТГП (відео)

Основна задача ТГП — зберегти життя українських військових, даючи їм можливість вести вогонь по противнику знаходячись на безпечній відстані.

Бойовий модуль ТГП розробляється компанією devDroid за підтримки ГО “Штаб 24” та за сприяння керівництва Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Нещодавно компанія провела випробування модуля разом з Національною гвардією України. Під час випробувань, наближених до бойових, дистанційно керована турель успішно відпрацювала по мішенях на відстані 500 метрів з кулемета калібром 7.62. 

Особливість дистанційно керованої ТГП від devDroid полягає в тому, що розробка використовує штучний інтелект, який автоматично розпізнає живу силу, визначає відстань до цілі, супроводжує її у разі переміщення, розраховує балістику та за командою оператора відкриває вогонь по противнику. 

Окрім цього ТГП здатна захищати військові опорні пункти від FPV та розвідувальних дронів, прикривати та відволікати на себе вогонь противника.

“Місія нашої компанії полягає у збереженні життів наших хлопців та навчанні турелей вбивати російських солдатів на українській землі без участі у цьому людини”, — пояснює власник devDroid, Юрій Поріцький.

Компанія devDroid подбала про те, щоб управляти ТГП можна було віддалено через Інтернет, використовуючи для цього Startlink. 

“Тож вбивати орків скоро можна буде з будь-якої точки на землі”, — зазначає Поріцький.

Крім цього, з допомогою ТГП можна підвищити бойові можливості механізованих підрозділів шляхом модернізації ББМ та виконувати завдання щодо пошуку, ураження виявлених цілей із використанням колективної зброї в автоматичному (напівавтоматичному) режимі. 

Головні переваги ТГП – стабілізація зброї в трьох координатах під час руху, автоматичне захоплення і супроводження цілей, групова робота в мережі.

“Оператору нашого ТГП не треба керувати джойстиком у складних умовах – бойовий модуль автоматично виявляє та супроводжує ціль. Оператору залишається тільки за потреби натиснути кнопку “вогонь”, – пояснює Поріцький.

Більше інформації про винахід на платформі Brave Inventors за посиланням https://braveinventors.com/invention/bojovyj-modul-tgp

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>