Ще одна парафія на Київщині перейшла з московського патріархату до ПЦУ

Ще одна парафія УПЦ МП на Київщині ухвалила рішення про перехід у підпорядкування Православної церкви України.

Про це повідомляє у Телеграмі “Трибуна-Бровари”.

“25 грудня 226 зареєстрованих присутніх на зборах релігійної громади с.Русанів одноголосно проголосували за зміну підлеглості”, – йдеться у повідомленні.

Громада перейшла у підлеглість Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

На зборах обрали керівні органи парафіяльної громади, затвердили офіційну назву церковної громади, призначену зборами особу, яка представлятиме інтереси парафіяльної громади в усіх відповідних державних органах.

Присутнім також представили священника новоутвореної парафіяльної громади – отця Іоанна.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ