СБУ відкрила справу щодо прославляння “русского мира” у Києво-Печерській Лаврі

Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження за фактом події, що сталася 12 листопада в одному з храмів Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра”. У храмі під час богослужіння звучали тези пропагандистського характеру, що вихваляють “русскій мір”.

Про це повідомляє СБУ.

Слідство розпочате за ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу – виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників. Наразі усі матеріали скеровані для проведення відповідних експертиз.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління СБУ у Києві та Київській області за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ