РПЦ оголосила про плани заснування монастирів в Африці

Митрополит Клінський Леонід, якого в РПЦ призначили «патріаршим екзархом Африки» для координації вторгнення на каконічну територію Александрійського Патріархату, поділився планами РПЦ на створення монастирів в Африці.

Як повідомляє російське видання «Монастирський вісник», про це він заявив 4 лютого під час онлайн-конференції, присвяченій «захисту християн Африки та Близького Сходу».

За словами митрополита Леоніда, Московський Патріарх Кирил благословив священноначаліє «екзархату» підготувати майбутніх африканських насельників у стінах російських монастирів. Тут вони пройдуть послух, ознайомляться з церковними звичаями, укладом монастирського життя, після чого повернуться на свою батьківщину та почнуть створювати там чернечі громади.

Митрополит додав, що африканські священники приїжджатимуть до Росії для «підвищення кваліфікації», щоб глибше вивчити богослужбові традиції та статут Російської Православної Церкви.

«Екзарх» також заявив, що грецькі архієреї нібито «приділяли мало уваги бажанню африканської молоді прийняти монаший постриг».

«А як ми розуміємо, монашество є оплотом Церкви, її серцем», – резюмував митрополит Леонід.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ