Розлучення Безоса може вплинути на засновану ним компанію Amazon

Найбагатша людина світу, засновник сервісу з інтернет-продажу товарів Amazon Джефф Безос розлучається з дружиною Маккензі після 25 років шлюбу.

«Ми почуваємося дуже вдячними за те, що знайшли одне одного. Якби ми знали, що розійдемося через 25 років, ми б зробили це знову. У нас було таке гарне життя разом, але також ми маємо чудове майбутнє попереду як батьки, друзі та партнери», — сказало подружжя у спільній заяві.

Статки Безоса оцінюють в 137 мільярдів доларів, що робить його найбагатшою людиною світу. А вартість його компанії Amazon сягнула трильойна доларів. Крім Amazon, Безос також володіє газетою Washington Post та приватною аерокосмічною компанією Blue Origin, — повідомляє Громадське.

Після повідомлення про розлучення акції компанії Amazon впали на 0,3%.

Wall Street Journal повідомляє, що розлучення мільярдера може вплинути на структуру власності Amazon, де Безос є найбільшим акціонером (16,3% акцій). Доля власності Amazon залежатиме від угоди, яку пара укладе при розлученні.

Адвокати кажуть, що у разі відсутності угоди між Безосом та його дружиною, вона може отримати половину майна. Але це станеться у разі, якщо вони розлучатимуться у тих штатах, де така процедура передбачена (Вашингтон або, наприклад, Каліфорнія — в обох штатах вони мають майно та компанії).

У січні 2019 року компанія Amazon вперше стала найдорожчою у світі. Її ринкова капіталізація наразі становить 797 мільярдів доларів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...