-2.8 C
Kyiv
Неділя, 10 Грудня, 2023

Російські кораблі у Чорному морі тривожно очікують “малюка”, – Гуменюк

Російські кораблі у Чорному морі розосереджуються та намагаються сховатися. Ймовірно, окупанти побоюються нових атак з боку Сил оборони України.

Про це повідомляє речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

“Можу порівняти цей стан у Чорноморському флоті РФ із тим, що в Україні називають “при надії”, тому що вони у тривожному очікуванні “малюка” постійно нервуються, в них перепади настрою, їх захитує і трошки нудить і вони намагаються ховатися за цивільними суднами”, – сказала вона.

За словами речниці, кораблі Чорноморського флоту РФ розосереджені вздовж напрямку від південно-східного узбережжя Криму до Новоросійська. При цьому свої кораблі окупанти ховаються за цивільними суднами. Така буферна зона була створена навмисно.

“У своїх пунктах базування вони також розтягнули бонові загородження. Ракетоносіїв на чергуванні немає, очевидно, що вони в пунктах базування і споряджаються, готуються до виходу на морські рубежі”, – додала Гуменюк.

Речниця також зазначила, що рух Кримським мостом наразі ускладнений як для автомобілів, так і для потягів.

“Кримський міст залишається в тому самому режимі не дуже здорового, не дуже функціонального, не дуже потрібного і, словом, зайвого. Тому що в його потужностях дуже великі дірки, він не може функціонувати повноцінно”, – підкреслила Гуменюк.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>