Росіяни випустили 53 ракети з РСЗВ по житлових кварталах Нікополя, є загиблі (фото)

Російські окупанти обстріляли Нікополь із реактивних систем залпового вогню, випустивши 53 ракети.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

За його словами, рятувальники дістали з-під завалів житлового будинку тіла двох загиблих внаслідок обстрілу росіян, одна жінка отримала поранення і перебуває в лікарні.

Противник ударив по Нікополю з РСЗВ “Град” вранці, 16 липня, випустивши по житлових кварталах міста 53 ракети.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ