Російські окупанти обстріляли Нікополь із реактивних систем залпового вогню, випустивши 53 ракети.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.
За його словами, рятувальники дістали з-під завалів житлового будинку тіла двох загиблих внаслідок обстрілу росіян, одна жінка отримала поранення і перебуває в лікарні.
Противник ударив по Нікополю з РСЗВ “Град” вранці, 16 липня, випустивши по житлових кварталах міста 53 ракети.




