5.1 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Росія планує переобладнати білоруські літаки Су-25 під ядерну зброю

Російська Федерація планує переобладнати білоруські Су-25 під ядерну зброю. Усе через нібито можливе “просування ядерної інфраструктури НАТО на схід”.

Про це пише російське агентство “РИА Новости”.

Під час засідання першого комітету ГА ООН заступник голови російської делегації Костянтин Воронцов заявив про те, що Росія передасть Білорусі комплекси “Іскандер-М” подвійного оснащення та переобладнає частину білоруських літаків Су-25 під технічну можливість нести ядерну зброю.

“На даному етапі йдеться виключно про передачу Республіці Білорусь комплексів Іскандер-М подвійного оснащення з ракетами у звичайному спорядженні, а також надання частини білоруських літаків Су-25 технічної можливості нести ядерну зброю”, – заявив Воронцов.

За словами заступника голови делегації Росії, передача Білорусі технологій з переобладнання літаків у носіїв ядерної зброї не передбачається.

Такі дії, як зауважив Воронцов, пов’язані з можливим нібито просування ядерної інфраструктури НАТО на схід. Він відзначив, що у Польщі протягом декількох років заявляють про прагнення підключитись до спільних ядерних місій.

“Це, безумовно, враховувалося Росією та Білоруссю під час розгляду питання про контрзаходи”, – сказав Воронцов.

Водночас Воронцов зауважив, що оснащування Білорусі ядерними боєзарядами нібито не планується.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>