1.7 C
Kyiv
Вівторок, 19 Березня, 2024

Родичі вшанували пам’ять загиблих воїнів під Адміністрацією президента

Родичі воїнів, загинувших у ході російсько-української війни прийшли вшанувати пам’ять померлих добровольців та військовослужбовців під Адміністрацію президента.

Відповідна інформація з’явилася на сторінці волонтера Тіма Заткіна у Facebook.

Як повідомлялося, на сходах Адміністрації прeзидeнта встановили таблички загиблих захисників України (ФОТО)

Фото –  facebook.com/TimZlatkin

79 КОМЕНТАРІ

  1. Обидно то что при Порошенко подобного не кто себе такого не мог позволить , хотя есть его вина в загибели наших ребят . Не к тому они президенту пришли а жаль

  2. Любов Шорина тому що боялися пороха,а зараз підняли своє пір’ячко,сраколизи.Та Зеленський не Бог і не може за пару днів все порішати,майте терпіння і совість,не продавайтесь.

  3. Ось чому там при Порошенкрві були зачинені ворота і працювала охорона!Тепер всі сміливі.Справді рідні всіх учасників пікетування загинули за те, щоб ці ворота для них відкрив Зеленський.Вічна пам’ять загиблим,співчуття рідним.Слава Украіні!Героям слава!

  4. А почему именно сейчас стали устраивать акции,почему при порохе молчали?
    Да потому что,при порохе все ходы и выходы были перекрыты,потому что при порохе стояла охрана из аваковских псов в нес-ко рядов,при порохе могли б и отхватить

  5. Ідіть до порошенко біля його будинку ставайте і стойте він розпочав війну він а не зеленський що ви цирк устроїли і вам не соромео іти на по воду у мародера який убив ваших дітей і чоловіків

  6. Ну вы же понимаете, кто за этим стоит . Ну не может человек принять поражение. Люди Зеленский не виновен в смертях наших воинов. Дайте ему изменить жизнь к лучшему

  7. Почему к порш не предьявл претензий это что не знают как уже навредитьпрезид …раньше ворота забор а сейчас что можно идти то давайте будем поливать …выходит забор надо назад?

  8. Света Муравская так чого ви ненесли портрети своїх синівПороху?
    їх вбили не при Зе?
    пам’яттю своїх дітей яб прокляла на вашому місті ПорошенкаМуженказа яких загиблим ваші діти.

  9. Интересно а Порошенко не приносили
    А ребята в госпиталях валонтеры поддерживают зачем людей натравливают Зеленский ещё не сказал свое слово а вы уже требуете позор при морозе боялись

  10. Люди. Що ви робите чого до Порошенка нейшли,невже ви тоже продалися,а знаете що в Запоріжжі атошнікам дали землю,а там получается земля часніка,то що цего можновладці незнали особливо з банкової,тут Зеленський ні до чого то що ви робите

  11. Віталій Вітт , вот и как с такими иродами вроде валентины иожно страну строить и развивать? Смотрю на все со стороны и диву даюсь, украинцы ли это вообще в Украине живут…печально

  12. Люди! Где вы были пять лет! При чем новый президент? ВР прошлого созыва руки потирает, вывозит все что “не по сильным трудом заработала на смерти ваших сыновей, мужей! Прекратить войну или вы жаждите ещё большей крови? Мало сирот, вдов? На что вас толкают не наевшиеся, трясущиеся за собственную шкуру уходящая власть! Отвечать придётся! Они не жалели ваших сыновей, мужей! А вы, за что вы их жалеете?

  13. Вот почему забор вокруг администрации президента . Нармальный пройдет и все нормально . Но есть которых посылают за забор помитинговать . Вот поэтому нажо закрыть .

  14. Лариса Лисенко , и закономерность, все украиноязычные в большинстве своем против зе, за зелю пишут все кацапским)

  15. Это пусть порох станет на колени и просит прощение у этих людей ! Это их дело ! Они все заварили! И умыли руки! Стриляли они в детей на майдане!

  16. Порошенко не оголошував референдумів, щоб спитати чи путін ворог він це знав, а теперішній хоче питати. Хоче приймати умови раши, а матері прийшли показати Зе, що вони проти ганебного миру, вони за перемогу, але вам важко зрозуміти.

  17. Я понимаю боль утрату горе каждой семьи ,но люди поймите Зеленский не в чем не виновен! Все вопросы к прежней владе! Не делайте кладбище у дверей нового президента .

  18. Я дуже сочувствую родичам погибших. Но Вибачте мене чого не выстраивать перед Порошенком? Вин всем платыв. Воювали билше за денбги.Получалы зарплату. А причому Зеленски? Вин ещё ны знаете вкуса цей влроватой влады.ны вин отправляю на войну умирать.Поки Порошенком ны слыняв до него будь ласка

  19. Помогло воскресить? Так вы же не хотите референдума! Вам оно нет надо! Пусть убивают и дальше- больше людей стоять с фотками будет. Надо с соседями дружить! Все время (до прихода Пороха) дружили- и все у нас было: и тарифы нормальные, и долгов ТАКИХ не было перед МВФ, и бизнес процветал. Так нет же! Рассказали сказку про плохиша- а дебилы теперь это разносят!

  20. Ну откуда у людей столько подлости?Мы Вам сочуствуем.но где Вы все были 5 лет.Почему сейчас все вопросы к Зеленскому.Войну начал.и хочет вести дальше Порошенко.Вот к нему приносите фото ваших погибших родных.

  21. Валентина Тарахтій Якщо не ясно комусь, то це сарказм. От i я говорю, до чого тут пiкети,флешмоби та петицii. Людинi довiрили владу й почалась травля. Бо не з воровькоi когорти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>