26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

рф шукає можливості заморозити війну: Зеленський розповів, коли росія може відновитися та на які країни напасти

росія розглядає різні сценарії щодо війни на найближчі роки. Один із них – особливо небезпечний. Ідеться про те, що рф шукає можливості замороження агресії, щоб адаптуватися. кремль зможе відновити розбитий військовий потенціал до 2028 року. У них буде достатньо сили атакувати інші країни.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський, посилаючись на дані української розвідки, під час виступу на інавгураційній пленарній сесії третього саміту Європейської політичної спільноти.

«Зараз росія розглядає різні сценарії на найближчі роки. Один із них – особливо небезпечний. Якщо у цій агресії проти України буде будь-яка пауза, будь-яка заморозка ситуації, то буде новий критичний момент у 2028 році. Якщо росії дати адаптуватися зараз, то до 2028 року кремль зможе відновити розбитий нами військовий потенціал, і в росії буде достатньо сили атакувати країни, які у фокусі російської експансії», – розповів Зеленський.

За його словами, окрім України, “це точно будуть країни Балтії, і точно ті країни, на території яких присутній російський контингент.

«Це чітка інформація від нашої розвідки. Ми сигналізуємо вам про це. росія шукає можливості заморозити ситуацію та адаптуватися. Робить висновки зі своїх помилок і готується йти далі. Пам’ятайте, що найбільш небезпечний ворог – це той, який зробив висновки та підготувався до наступного удару на основі цих висновків», – сказав Зеленський.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>