37 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

РФ кидає у “м’ясні атаки” під Авдіївкою незахищену піхоту “Штурм-Z”, – ISW

Російські війська в атаках під Авдіївкою використовують загони піхоти “Штурм-Z”, які в середньому втрачають від 40 до 70 відсотків особового складу за кілька днів.

Про це повідомляє ISW.

Експерти зазначають, що сформовані штурмові підрозділи “Штурм-Z” здебільшого з новобранців-полонених. Їх же кидають у лобові атаки.

На цьому 30 жовтня наголосив речник Таврійського угруповання полковник Олександр Штупун. Він зазначив, що ворог готується до “м’ясних атак” – лобових атак піхоти під Авдіївкою. Окупанти тренують штурмові підрозділи для майбутніх штурмів без екіпірування.

Посилаються в ISW на російського “воєнкора”, який переконує, що перебуває на Авдіївському напрямку. Він зазначає, що “м’ясні атаки” – це коли російські піхотні сили атакують без артилерійської підтримки

Він стверджував, що коли два російські полки проводять “м’ясні атаки” пліч-о-пліч, стик між зонами відповідальності обох полків залишається незахищеним і вразливим для українських контратак.

Інший російський “воєнкор” стверджував, що штурмові загони “Штурму-Z” на Авдіївському напрямку і на південному фланзі Бахмута часто знищуються після кількох днів активних дій і в середньому втрачають від 40 до 70 відсотків особового складу.

Він критикував погану підготовку російських військових підрозділів “Штурму-Z ” і небажання офіцерів враховувати пропозиції командирів при призначенні їм бойових завдань.

За словами російського “воєнкора”, підрозділи “Штурму-Z” часто вводяться в бій до проведення розвідки або встановлення зв’язку із сусідніми підрозділами та, як правило, намагаються евакуювати своїх поранених без артилерійського прикриття, що призводить до ще більших втрат.

Обидва “воєнкори”  відзначили відсутність належної артилерійської підтримки російських атак і контратак.

Один з них заявив, що ці фактори призводять до того, що підрозділи “Штурму-Z” перетворюються на “сміття”, так і не досягнувши значних результатів.

В Інституті наголошують, що неодноразово повідомляли про те, що ці підрозділи неефективні.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>