РФ хоче привезти гуманітарну допомогу в Україну для Києво-Печерської лаври

Російська Федерація хоче привезти до Києва вантаж з гуманітарною допомогою – для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври.

Цю інформацію ВВС News Україна підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Раніше уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до Лаври гуманітарного вантажу від російських “вірян” – бо ж Міністерство соціальної політики України нібито “не відповідає”.

“Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до Міністерства соціальної політики”, – розповіла Денісова.

Вона додала, що розповіла російській колезі, як має відбуватись цей процес.

“Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до Міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги”, – пояснила омбудсмен.

Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.

Києво-Печерська лавра перебуває на повному карантині після того, як там відбувся спалах коронавірусу. Хворих близько 150 людей.

Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, на Хмельниччині коронавірусом заразилися монахині московського монастиря, які з’їздили у Києво-Печерську лавру.

91 КОМЕНТАРІ

  1. Бойтесь данайцев дары приносящих.Белые КамАЗы уже завезли гуман.помощь на Донбасс.не вздумайте их запускать на нашу территорию

  2. Хотять допомогти їм??? Хай вивезуть всіх своїх вірноподданих до расеї-безповоротно?? Думаю зе літаки знайде, або потяги???

  3. Осередок терористичної організації фсб мп повинно бути ліквідовано , усі теракти за останні 5 років вчинені в державі курувались саме нацистами фсб мп свідомі громадяни це розуміють тому , ліквідація !

  4. Ну нет! Видели мы их помощь в гробу в белых камазах.если.наши правители вздумают допустить рашу в Киев.придеться вывозить и правителей и их камазы

  5. Потрібно гнати Московсько Сталінську Секту з України та її прихожан пращури яких знищували Храми робили з них конюшні склади для добрив допомогали висилати Українців до Сибіру стояли на вежах ГУЛАГів тюрем а зараз їхні отприски Уверовали ??

  6. Это Деды тех кто ,,Уверовал,,и сейчас ходят в Церковь Кирилки Гундяева Расейскую Сталинскую Секту

  7. Пусть Россия окажет помощь своему народу.Сидят закрытые совсем без работы и средств к существованию.Народ боится протествовать ,приказали полиции стрелять на свое усмотрение.Вот такая забота о народе.

  8. Що твориться на Донбасі після їхнього гумконвою, то пустіть їх тепер ще в Київ, гнати мокшів потрібно з України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ