Російська Федерація хоче привезти до Києва вантаж з гуманітарною допомогою – для охопленої коронавірусом Києво-Печерської лаври.
Цю інформацію ВВС News Україна підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.
Раніше уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова попросила свою українську колегу допомогти з доставкою до Лаври гуманітарного вантажу від російських “вірян” – бо ж Міністерство соціальної політики України нібито “не відповідає”.
“Я отримала звернення Тетяни Москалькової. Але це питання до Міністерства соціальної політики”, – розповіла Денісова.
Вона додала, що розповіла російській колезі, як має відбуватись цей процес.
“Ініціатор звернення, який хоче надіслати вантаж, має звернутись до Міністерства соціальної політики. Тільки там можуть вирішувати питання оформлення і ввезення вантажу як гуманітарної допомоги”, – пояснила омбудсмен.
Денісова додала, що не вирішує таких питань, а тільки контролює дотримання прав.
Києво-Печерська лавра перебуває на повному карантині після того, як там відбувся спалах коронавірусу. Хворих близько 150 людей.
Москалькова у зверненні вказувала, що росіяни зібрали дві тонни ліків, дезінфікуючих засобів, масок, рукавиць й інших засобів для боротьби з коронавірусом.
Нагадаємо, на Хмельниччині коронавірусом заразилися монахині московського монастиря, які з’їздили у Києво-Печерську лавру.





какой интересный ход!))
что-то терзают меня половцы и печенеги по поводу этой помощи))
Ідуть вони на хрен з своєю допомогою і туди ж всіх тих москальських попів
Лучше попів в Росію відправити.
Попів 200 на рашку
На хуй пошли,знаем мы ваши белые камазы.
Опять идут спасать русских:там русский дух,там Русью пахнет. И родные КГБ
Пошли они на хуй со своей гуманитарной, уже привезли на Донбасс, спасибо не надо, обойдемся
Бойтесь данайцев дары приносящих.Белые КамАЗы уже завезли гуман.помощь на Донбасс.не вздумайте их запускать на нашу территорию
Заразу ещё подкинут…
В виде гробов
На Донбасс уже привезли! Пусть своему населению помогают
Росія стандартно хоче щось вивезти з Лаври.
В Крим і на Донбас вже НАВЕЗЛИ. Невже НЕЛОХ 42річний дозволить? Чи КАКАЯРАЗНІЦА?…
Хотять допомогти їм??? Хай вивезуть всіх своїх вірноподданих до расеї-безповоротно?? Думаю зе літаки знайде, або потяги???
А я б принципово невпустилаб . Хотять допомогти хай заберуть до себе
Осередок терористичної організації фсб мп повинно бути ліквідовано , усі теракти за останні 5 років вчинені в державі курувались саме нацистами фсб мп свідомі громадяни це розуміють тому , ліквідація !
Зельонка і вата в нас вже є.
Какой то дурак придумал а вы верите.
Ще не навозилися????
Этого еще не хватало….Стоп!!!
Ні в якому разі не запускати их до Лаври !
Не хватало их в Киеве. Но скорее всего это фейк.
Юрий Падалка твоя фам1л1я в1дпов1дае тоб1 1 тво1м д1ям.яка фам1л1я так1 й д11.
Ні в якому разі цього не допустити!!!!.Вивезуть все і ще можуть Лавру підірвати
Відправити іх на рашу , хватить допомоги на Донецьк .
Вже на донбас ешелонами йшла гуманітарка
Лучше попов своих пусть забирают и войска вывидут.
Ну нет! Видели мы их помощь в гробу в белых камазах.если.наши правители вздумают допустить рашу в Киев.придеться вывозить и правителей и их камазы
СУК НАПОРІГ НЕПУСКАТИ. НЕХАЙ ЗАБРАЮТЬ СВОЇХ ФСБШНИКІВ І ТАМ ПОМАГАЮТЬ. МОЖ ВСІ РАЗОМ І ВЗИХАЮТЬ.
Надя Посохова да и.семью Медведчуков с Ж…блоком в придачу
Irina Adamenko я за
ЦЕЖ ЩОСЬ ТРЕБА УКРАСТИ ІЗ ЛАВРИ. ТО ПЛАН К.Г.Б.
Валентина Черненко а я думаю, що це прощупують, як поведеться народ.
Нет
А прізвище підходить
Вывезти золото они хотят от тула
Зеля не смей пускать хуйло в Украину они привезут оружие и пропаганду.Дожились пускать врагов в собственный дом.СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
Наверное танки и БТР для лучшего самочувствия монахов.
Ну,а як без цего! ” Помошнічки”!
Olga Я тобі прощаю! Мало у кого в твої роки з розумом гаразд!!!! Сходи в сінагогу може полегчае???
В НИХ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ДРУГОМУ МІСЦІ НЕДАЙ БОГ ВПУСКАТИ НА ТЕРИТОРІЮ !!!!А ТО ПРИПРУТЬ ЯК В ІТАЛІЮ.
Як завжди ? Завезти зброю, а вивезти цінності.
Людмила Погребная Пичик так вы помогите…
Людмила Погребная Пичик Та не Каакааая рязьніця а все Пааапріівкоооолуууу!
В Италию уже привозили,обойдуться без помощи.
Дешевше відправити служителів церкви до росії а там не хай їх лікує путлєр.
Хватить що на Донбас підвозять !
А там из ларца, одинаковы с лица….
Уже одну помощь оказали спасибо
Пусть их к себе заберут
Не пропускали нам маски, нєхир тепер їх пропускати, око за око
Хай забере досебе своiх попiв i там допомагаэ
Най забирають їх ,,домой на родину,,,
Нехай везе в сибір ане в україну
Ні кацапи вже на донбас привезли
Потрібно гнати Московсько Сталінську Секту з України та її прихожан пращури яких знищували Храми робили з них конюшні склади для добрив допомогали висилати Українців до Сибіру стояли на вежах ГУЛАГів тюрем а зараз їхні отприски Уверовали ??
Уверовали в Бога и подались в Московсько Сталінську Секту ??
Это Деды тех кто ,,Уверовал,,и сейчас ходят в Церковь Кирилки Гундяева Расейскую Сталинскую Секту
Те которие ,,Уверовали,, ще недавно????
Пусть Россия окажет помощь своему народу.Сидят закрытые совсем без работы и средств к существованию.Народ боится протествовать ,приказали полиции стрелять на свое усмотрение.Вот такая забота о народе.
Мы уже знаем чем заканчивается их гуманитарка!
А в її складі полк н к в д
На Донбас уже привезли, тепер ще в Київ хай привезуть і України зовсім не буде.
Хватить, на Донбас вже привезли
Нехай лучше Гондураси
Не дай , Бог!
Забирайте своїх попів не потрібна нам ваша допомога. Забирайтеся з нашої землі
А хер им на всю морду…
Вони вже на Донбас шість років возять!
Що твориться на Донбасі після їхнього гумконвою, то пустіть їх тепер ще в Київ, гнати мокшів потрібно з України
Хуя
Ихняя ненужна
Провокатори!!!!
Всех в одну скорую и на границу, а там пусть забирают и лечат. А потом у себя и при строят на работку!
Надо не везти,а забрать зовс!м
К чорту врасею
В білих камазах????!
Черговий гумконвой. Привезуть зелених чоловічків.
Зе дозволить((((
Умене немає слів
одобрям
Пусть заберет своих попов, это и будет гуманитарная помощь
Гнать їх треба уже за 6 років війни допомогли.
гроби хай їм привозять а не допомогу !
Боже збав від їх допомоги.Нехай забирають цю п’яту колону до себе.
Какие же мы добрые ,хорошие ,срчувствующие люди
Наталия Руденко вся влада у нас – прибічники мп думайТЕ
Це означає, що московськи попи сидять на валізах??? Залишилось перевірити, що в тих валізах!!!
Уже привозять на Донбас.Ми дуже вдячні,але без вас
Не умный фэйк
Хватит вашей гуманитарки в Донецке, Луганске!!!!Нам ваша помощь не нужна!!!!