Притула привітав Кличка з перемогою на виборах

Кандидат у мери Києва від партії «Голос» Сергій Притула привітав свого суперника на виборах, чинного міського голову столиці Віталія Кличка з перемогою та побажав йому швидкого одужання від коронавірусу.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сподіваюсь, що пан Кличко почув і побачив під час цієї кампанії, що киянам не подобається у місті. І буде працювати над вирішенням цих проблем більш успішно, ніж під час попередньої каденції», — написав Притула.

Також він прокоментував результат іншого кандидата у мери, прізвище якого не вказує, але, ймовірно, йдеться про Олександра Попова від «Опозиційної платформи — За життя».

«Вкрай сумно констатувати той факт, що на сьомому році війни, в столиці воюючої країни, є можливим такий високий результат представника відверто проросійської політсили. Це холодний душ для нашого суспільства», — наголосив кандидат від «Голосу».

Притула подякував своїм виборцям за підтримку на тлі «агресивної та брудної піар-кампанії».

«Моя перша мерська кампанія закінчилась. Не з тим результатом на який я очікував, але й не трагедією вселенського масштабу», — додав він.

Зазначимо, що Центральна виборча комісія поки не оприлюднила остаточні результати голосування на виборах мера Києва. За даними екзит-полу, який провели на замовлення програми «Свобода слова Савіка Шустера», у столиці може бути другий тур виборів, куди вийдуть Віталій Кличко та Олександр Попов.

Раніше Притула і Дубінський посварилися в ефірі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ