“Приставив дуло до живота”: 19-річний тернополянин погрожував вбивством неповнолітнім дівчатам

За погрозу вбивством неповнолітній дівчині відповідальність понесе 19-річний тернополянин.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Кримінальне провадження за статтею 129 ККУ співробітники Тернопільського районного управління поліції розпочали щодо 19-річного жителя обласного центру. Нетверезий молодик погрожував вбивством неповнолітній дівчині.

На лінію 102 звернула 17-річна жителька села Байківці і повідомила про те, що до неї на вулиці підійшов незнайомий хлопець і погрожував зброєю. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

З’ясувалося, потерпіла ще з двома подружками стояли неподалік магазину, коли до них підійшов молодик, назвався поліцейським і став вимагати документи. Дівчата не сприйняли всерйоз незнайомця і спробували уникнути його компанії.

Тоді зловмисник вийняв пістолет і впритул приставив дуло до живота 17-річній дівчині. Перелякавшись, неповнолітні стали просити відпустити їх. Зловмисник відвів зброю і вистрелив у повітря.

Особу зловмисника поліцейські встановили. Ним виявися 19-річний тернополянин. Молодик був у стані алкогольного сп’яніння. Свій вчинок пояснити не зміг. У нього вилучили пневматичний пістолет та магазин до нього, в якому знаходилася одна металева кулька.

Розпочато досудове розслідування.

Нагадаємо, у Запоріжжі неадекват погрожував матері пістолетом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ