Проти лікарів відкрили справу через смерть хворої на коронавірус жінки на Буковині

У Чернівцях поліція відкрила кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків лікарями.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Під час моніторингу мережі Інтернет поліцейські виявили лист матері померлої жінки, в якому було звинувачення лікарів в професійному недбальстві. За фактом неналежного виконання професійних обов’язків лікарями відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 140 ККУ”, – повідомили у поліції.

Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що польська поліція попросила громадян не скоювати злочини під час карантину. Також, поліція просить українців не вірити чуткам про карантин.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Повірте,ще не одна так умре, так давайте пересажаємо всіх лікарів., а самі будемо потихеньку вмирати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ