1 C
Kyiv
Субота, 2 Березня, 2024

Про що думав Байден під час розмови з Зеленським? Версія психолога

Під час зустрічі із Володимиром Зеленським президент США Джо Байден почувався впевнено та відчував свою домінацію.

Таку думку політичного психолога, експерта з невербальної комунікації Валентина Кіма наведено у статті «Главкома» «Майже панічний стан». Невербальний психолог – про таємні знаки на зустрічі Зеленського і Байдена.

«У Байдена практично не було спроб встановити візуальний контакт із Зеленським. Лідер США робив досить плавні, нерізкі рухи. Він сидів, закинувши ногу на ногу», – зазначає експерт.

На думку психолога, це можна пояснити віковими особливостями: поважний вік не передбачає високу активність. «Однак це твердження не завжди вірне – згадайте, на зустрічі з Путіним Байден був більш емоційним та активним. Крім того, Байден міг почуватися стомленим: у нього зараз важкий емоційний період через не надто вдалу історію виходу з Афганістану, причому не він є винуватцем цієї ситуації, він отримав її у спадок», – констатує експерт.

Також Кім звертає увагу на те, що під час спілкування жести Байдена охоплювали великий простір, а це трапляється тоді, коли людина відчуває свою домінацію – її жести стають широкими.

«Американський президент перебував у сильній позиції під час переговорів. Він – на своїй території, має вищий статус і спілкується з колегою, який перед ним проштрафився і який демонструє ознаки тривоги. Байден, як політик з величезний досвідом, безумовно, бачив тривогу Зеленського. Тож американський лідер почувався спокійно і комфортно», – підсумовує Валентин Кім.

Читайте також: План України на 10 років і довгоочікувана зустріч з Байденом. Підсумки головного дня Зеленського в США

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>