26.5 C
Kyiv
Вівторок, 16 Липня, 2024

Потрібно посилити роботу проти всіх посередників, які допомагають рф обходити санкції – Зеленський

Варто посилити спільну роботу проти всіх посередників, які допомагають росії обходити санкції, зокрема у Європі та в інших регіонах світу. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час звернення до учасників засідання Європейської ради на рівні лідерів держав ЄС.

«Я дякую за санкційний тиск на росію. Кожен з ухвалених пакетів санкцій справді потрібний. Ключове зараз – щоб усі санкції працювали на повну та щоб росія не могла їх обходити. Ми бачимо, що це стало одним із топових завдань для кремля – маніпулювати санкціями, знівелювати їх. Тож варто посилити нашу спільну роботу проти цього – проти всіх посередників, які допомагають росії обходити санкції, зокрема у Європі та в інших регіонах світу», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що обговорюється новий, 12-й пакет санкцій ЄС.

«Маємо врахувати досвід усіх попередніх пакетів. І потужність нового санкційного кроку ЄС має бути більшою, ніж попередніх. Варто приділити увагу й застосованій ціновій стелі для російської нафти – очевидно, що вона працює зовсім не так ефективно, як на це розраховували при її впровадженні. Потрібне зниження стелі та посилення механізмів її забезпечення. Та я закликаю вас працювати над цим разом із нашими партнерами, з усіма нами та всіма партнерами з G7 та G20», – розповів Зеленський.

 

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>