Порошенко відвідав область, яка єдина проголосувала за нього

Під час робочого візиту на Львівщину Петро Порошенко разом із першою леді вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. У Шевченківському гаю президент відвідав великодні гаївки, а пообіді зустрівся із львів’янами біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Про це пише “Новинарня”.

Президентське подружжя вшанувало пам’ять та поклало квіти до могил героїв на Личаківському цвинтарі у Львові. Відбулася поминальна панахида за загиблими українськими воїнами. Пролунав державний гімн України, після чого військові салютували пострілами на честь загиблих героїв.

“Дуже зворушений тим, як тепло мене зустрічають у Львові. Незважаючи на дощ, на Великій Галявині зібралось багато людей. Приємно бути у колі однодумців і відчувати вашу підтримку”, – сказав Порошенко.

Львів’яни скандували “Дякую” Порошенкові.

Згодом Петро Порошенко спільно із дружиною Мариною та керівництвом міста і області відвідали гаївкові дійства у «Шевченківському гаю». Президенту України провели коротку екскурсію Музеєм народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, а також Очільник держави відвідав Свято-Іванівську лавру.

«800 тисяч мешканців Львівської області проголосували за мене і мою команду. І я сьогодні тут, щоби подякувати кожному з вас. Я дуже ціную цю довіру, я дуже ціную те, що ми з вами об’єднані і дякую за нашу єдність», – подякував зі сцени у «Шевченківському гаю» Петро Порошенко.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/384834262242245/

Раніше ми писали про те, як Порошенко з дружиною привітали українців з Великоднем.

67 КОМЕНТАРІ

  1. Просто за 5 лет привык чтоб ему очко лизали,а тут окозалось единственное место ,где это делают до сих пор.Вот и не смог удержаться чтоб не порадовать свою пятую точку)

  2. Я дивуюсь і разом співчуваю.От я проста людина ,але ніколи не змогла б отак позоритись.Чому не піти достойно,як подобає Президенту.Адже не кожного можна обрати Президентом.Ну щоб ось так.В своєму житті таке бачу вперше.

  3. А что Вы имели ввиду-молодцы львовяне.Я без агрессии,поверьте.Я хочу понять тех людей которым нравится Порошенко.Только понять.

  4. влад евтушенко интересно,что он им наобещал?ещё остался кое где лес,чистые озера,есть что ещё прихватить.кстати:а золото где нашли?

  5. Щоб так низько впасти, не відійти достойно від влади ,так ще поїхав останній раз послухати хвалебні оди, це хвороба.

  6. Порошенко платит25% и не маленькие деньги.Очень много 25%подписали контракт на год.Так что, год можно слушать словесный бред подхалимов. Надо отробатывать .

  7. Я просто в шоке!Так позориться,везде и по всюду!Уйди с Миром,дайте работать молодой команде,народ поверил новому президенту!Отойдите в сторону,умейте уступать!

  8. Этот вшанував память Небесной Сотни, цветы положил, тогда когда вбывци той сотни, жыруют на свободе?

  9. Саша Лазуренко а до чого тут це ? Порох барига і добре що звалив, але хлопці з ЗСУ воювали проти мордора, і цей мордор ніхто сюди не кликав (в тому числі і порох)… Чи може ви бачили війни без загиблих ?

  10. Елена Шаповал гляди..поживем))с порохом не поживем,а просуществуем ,а с молодыми и незаворованными может и успеем пожить!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ