24.2 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Порошенко: питання суверенітету і територіальної цілісності України не обговорюється

Принцип в міжнародних перемовинах “нічого про Україну без України” – непорушний. Тому ніхто з наших партнерів не обговорює питання обміну суверенітету і територіальної цілісності України на членство в НАТО.

Про це Петро Порошенко сказав в інтерв’ю CNN Португалія.

Він назвав помилкою заяву щодо можливості певних територіальних поступок з боку України в обмін на майбутнє членство в НАТО. “Питання закрито. Це була помилка”, – сказав Порошенко.

“Ніхто не обговорює питання суверенітету і територіальної цілісності України. Під час свого президентства я встановив дуже важливий принцип: нічого про Україну без України”, – наголосив він.

Петро Порошенко додав, що з відповідною заявою виступив і Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. “Майбутнє України в руках України”, – наголосив п’ятий Президент України.

“Але ми маємо в цьому істотний позитивний момент. Я вважаю важливим, що навіть у найвищому кабінеті міністрів НАТО ведуться розмови про однозначну можливість вступу нашої країни до НАТО найближчим часом”, – зазначив Порошенко.

“В цій ситуації я думаю, що ми, українці, готові наполегливо працювати й боротися за цей рік. І я не бачу причин, чому Україна не отримає офіційне запрошення до Альянсу на наступному саміті у Вашингтоні. Принаймні ми докладаємо всіх зусиль для цього”, – зазначив він.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>