Порошенко не прийшов на Ходу Гідності. Захід відвідали Кравчук, Кучма і Ющенко

На Ході Гідності в центрі Києва в президентській ложі були три колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко.

П’ятого президента України Петра Порошенка на заході не було. Також на святкування не з’явився екс-президент Віктор Янукович, який втік у Росію.

У соцмережах Петро Порошенко привітав українців з Днем Незалежності та опублікував фото біля Верховної Ради та у центрі Києва.

«Для мене дуже важливо розділити цей святковий день із тими, хто захищає нашу незалежність. Разом з військовими та їхніми родинами ми згадали тих, хто віддав своє життя за Україну, та сфотографувалися на пам’ять. Неймовірно тепла зустріч, яка гріє моє серце. Усіх вітаю зі святом!», — написав він.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/1722940207840364

У команді Порошенка Громадському пояснили, що відсутність екс-президента на Хрещатику — це реакція на скасування параду.

Рішення про скасування параду в Петра Порошенка вважають помилкою. Там додали, що Порошенко відзначив День незалежності за своєю програмою. Він був на молебні у Софії та вшанував пам’ять військових у залі пам’яті міністерства оборони.

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 28-й День Незалежності. У Києві відбувається офіційна Хода Гідності за участі президента України, а також альтернативний захід — Марш захисників України, організований ветеранами.

355 КОМЕНТАРІ

  1. Сегодня такой великий день для страны.
    Зеленоботы, может вместо плевать ядом, поздравьте друг друга?
    На месте Порошенко я бы тоже не пришла, а помолилась бы с утра за свою страну, как это сделал он.

  2. Сходка блядоты не состоялась ??,лучшеб воры в законе правили ,порядок был бы ,а не умные предприимчивые ,лицемерные уроды ,которым всё проходит ,а у воров разговор короткий ,нарушил закон взял нож и себе в сердце ,это чтоб без позора

  3. Його присутність на шоу не обов’язкова,а на парад,щоб віддати честь воїнам,він би обов’язково прийшов,він пішов на марш гідності,де справжні воїни,а не актори,які ніколи не були на війні,а нагороди, мабуть,купляли на блошиному ринку,або видали ,як кіношний реквізит,бо шоу мая тривати,щоб борони Боже населення не опамяталося і задумане не вдасться втілити у життя.

  4. Віталій Систалюк а в Зеленського де совість,де честь насміхаючись з майдану в 14 ,сьогодні він згадує Небесну Сотню,зневажаючи країну кожного разу ,сьогодні він розповідає про любов до неї,це цинізм вищої степені!!!

  5. Ще рано тому злодію ще не прийшов час ,прийшли попередні злодії як насмішка типу дивіться ми крали попри нас крали а нам хоть би хни

  6. Марія Тейсар кого він захищав,на його руках і на його банді кров молодих хлопців які загинули на майдані і на війні,відданий Крим.то який він захисник .

  7. Мирослава Коцур чим він зневажає країну?І як він має показати любов до України?ваш порох 5років ЛЮБИВ Україну результат-на ліцо.і вобше смердить слухати таку х….ю.

  8. Сьогодні СВЯТО! Ради СВЯТА припиніть виливати жовч навкруги! Краще поздоровте один одного зі СВЯТОМ, побажайте ВСІМ ЗДОРОВ’Я. Поздоровляю всіх з Днем Незалежності України!

  9. Наталя Гервасьєва перегляньте добре фейсбук,ідентифікувати хлопців на фото з нагородами на так званому параді і ці люди,як і зе ,ніякого стосунку до оборони нашої країни не мали і не мають,ідентифікувала їх не я,а органи

  10. А почему??? Хотелось бы знать!!! Не заслужил???? Или боязнь,что будет опозорен??? Значит где то в потаённых уголках души ещё осталась капля человеческой совести???? Или какая то другая причина???? Как жаль,что неглупый человек своими руками сделал все то,за что теперь так бесславно заканчивает!!!!

  11. Я дуже рада що в нас багато досвідчених людей а якби вони ще мозги включали.Украіна наша уже процвітала.Я пишаюсь Що в мене був такийПризедент.Слава Украіні.

  12. Лідія Поворознюк
    А вам, цены на камуналку по карману не ударили?
    Вот таких как вы всё устраивало, зп рошенки выручила?

  13. Не трендите. Пороха специально на это время вызвали к следователю. А вам, журналюгам, стыдно должно быть за пропаганду, которую вы разгоняете.

  14. Молодець з людиною яка не була у армії і весь час плюндрувала Україну, йому нічого там робити!!! Він знає куди і з ким іти і що робити, він з справжніми патріотами і захисниками, а не з масовкою Зеленського !!!

  15. Надежда Затула очень с вами согласна. Отряд не пометил потерю бойца, как в песне, согласны со мной

  16. Лідія Поворознюк грубо сказать насрал на народ, патриот который обокрал всю страну, которая стала нищей

  17. Он даже не подозревал,какое доброе дело сделал.Он людям так надоел,что когда они увидели что он отсутствует, для них это двойной праздник.

  18. Потеря небольшая,но до сих пор мутит воду.И,мне кажется ,что он больной манией величия.Это надо пресечь раз и навсегда.Нехрен вносить смуту в общество.

  19. Скільки ненависті ,
    мабудь не в одному народі немає, як в Україні, але скільки “вовка не корми , все одно в ліс дивиться “,так
    і тут ,одні докоряння,одні образи .
    Можливо Порошенко зробив багато помилок ,але тільки при ньому весь світ
    почув і признав Україну .

  20. Valentina Shaidovska проблема в тому, що адекватні не акцентубть увагу, а порохоботське болото збурбє інтернет в намаганні його виправдати

  21. Это хорошо, ему там делать нечего он не достоин быть там, зато он в церкви отмалчивался за свои грехи . Неужели Господь бог услышит его? Но в е равно справедливость восторжествует и будет и на Украине праздник всех народов Украины

  22. Та забудь уже , кто мешает ? Пусть тебе снится эротический клоун , который шепчет “табилычитьмаекахання” . Голосом Богдана . ))))

  23. Лариса Петрова святі слова,велика шана нашим воїнам і сім’ям загиблих ми говоримо про пороха чому він не прийшов на парад,я написала тому що його руки в крові наших дітей,він разом з путіним нажився на війні.

  24. Лариса Дитковская послушайте уважаемая, а может хватит смертей, а то вы туда детей на смерть посылаете, а потом замаливаете грехи.

  25. Этому человеку чуждо чувство гордости и любви к Родине,вот если бы сходняк его воровского серпенария был,то он бы примчал незадумываясь

  26. Ярослав Лаврів ви щось не те прочитали і не тому відповіли,читайте будь ласка,я взагалі з Вами на цю тему не спілкувалась,а якщо по цій темі то назвіть будь ласка,конкретно,який саме світ

  27. Як щоб весь світ мав докази , він би давно втік , то ви зеківці сліпі і глухі і не дачете як московська шваль вилазить з кожної дири .

  28. А зачем ему туда идти он послал дурачка который орал ганьба и ему за это участники расквасили морду опять пролила сучара кров чужими руками

  29. Женя Штай він був на марші захисників, де йшли воїни, родини загиблих воїнів, родини Небесної сотні. Подивіться в інтернеті шановна пані.

  30. Larisa Kaftanov а он то думает по другому: он думает,вот не будет меня там,и у людей праздник испорчен,будут расстроены,а что же случилось с нашим воеводой,не захворал часом?

  31. Куда ему!!!!Не место Петру стоять со смертными рядом!!!!Ему бы на трибуны!!!!”Отец народа”достоин большего!Как людям в глаза смотреть?Порохоботы!Ау!Где ваше красноречие?Оцените поступок “кумира”……

  32. Николай Сыч это ж последствия какого заболевания оставляют такие тяжелые осложнения -, чтоб отсутствие человека доводило вас до экстаза?!

  33. А зким він повинен ьув стояти поруч з вбивцею Кучмою, чи з злолієм Крвачуком, який нас пустив по світу з кравчучками. Він кращий з них всіх, хоча і не без гріхів, але не помиляється той зтонічого не робить. Всіх УКРАІНЦІВ зі святом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ