На Ході Гідності в центрі Києва в президентській ложі були три колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко.
П’ятого президента України Петра Порошенка на заході не було. Також на святкування не з’явився екс-президент Віктор Янукович, який втік у Росію.
На Ході гідності в президентській ложі були лише три президенти України — Кравчук, Кучма і Ющенко. Порошенка не було pic.twitter.com/4kKOo8xitF
— hromadske (@HromadskeUA) August 24, 2019
У соцмережах Петро Порошенко привітав українців з Днем Незалежності та опублікував фото біля Верховної Ради та у центрі Києва.
«Для мене дуже важливо розділити цей святковий день із тими, хто захищає нашу незалежність. Разом з військовими та їхніми родинами ми згадали тих, хто віддав своє життя за Україну, та сфотографувалися на пам’ять. Неймовірно тепла зустріч, яка гріє моє серце. Усіх вітаю зі святом!», — написав він.
https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/1722940207840364
У команді Порошенка Громадському пояснили, що відсутність екс-президента на Хрещатику — це реакція на скасування параду.
Рішення про скасування параду в Петра Порошенка вважають помилкою. Там додали, що Порошенко відзначив День незалежності за своєю програмою. Він був на молебні у Софії та вшанував пам’ять військових у залі пам’яті міністерства оборони.
Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 28-й День Незалежності. У Києві відбувається офіційна Хода Гідності за участі президента України, а також альтернативний захід — Марш захисників України, організований ветеранами.





Не велика потеря
Он в тюрьме будет ходить там у него лучше получиться вор и бандит
ГОСПОДИ, убери с глаз и из жизни нашего народа этого дегенерата. Ну надоел уже, сколько можно?? Тошнит от его хари
Такому позорному хапузі місце за Гратами.
Жаба задавила.
мог утонуть в плевках.
Побоялся выйти на Крещатик посмотреть людям в лицо и услышать что они думают о нем
а его там и не ждали.
Побоявся
Пети, ганьба
Він був з захисниками не на шоу
Они все позорные!
Марта Локатир чого?
Я б на його місці також не прийшла.Що б там він не зробив,але я його поважаю.І згадуючи Зеленського в кварталі останні 3 роки:як я його можу поважати?
А что ему делать на том параде его место давно в тюрьме
Он там и на… не на…
Сыграла совесть!! Таким как он ПОЗОР нации!!
Его рыло уже за…до всех.Ворюга!!!!
Що ,ПОРОШЕНКО? Нема корита,То тебе вже УКРАЇНА не інтересує.Не личить !
Ворам там делать нечего, боится народа
Чістіше повітря було…..
Татьяна Залюбовская он показал свое отношение к народу, к погибшим, к независимости
позора своего.
Смысл ему туда идти?! Всё равно яйцами, помидорами закидают!
Побоявся вор
Там були гідні люди, а порох до таких не відноситься
Шоу- не его кредо Да и как би рядом смотрелся Зе??
Когда он исчезнет с экрана, тюрьма его место.
Він побоявся? Не смішіть
?
Не скажите
А где же патриотизм и любовь к родине?
Людина яка обіцяла зупинити війну за два тижні пішла до захисників -де совість і честь?хотя яка совість і яка честь.
Бля,большая потеря,ну и хер на него)!Порохоботов жаль,они так ждали своё дерьмо…
Светлана Кармазина он бил с народним парадом а не с шоу
Не прийшов бо солдати рило би натовкли мародеру, йому пора до камери привикати
Грош ему цены
А Зе не позор?
Обідився.
Марія Тейсар він робить шоу для 25%,кидає вам гімно у вуха,ваші вуха для цього створені,далі ,,дякуйте,,
Не смешите
Правда в глаза колет. .стыдно. ПОЗОР!
Показал свою сущность….. Г А Н Ь Б А…..
Факт воровства приведите
Може на передову поїхав???
У него наверно истерика. ? . Так унизили его самолюбие. А Зе хорошо выглядил
Даже здесь кинул народ Украины через х….
Бо він ворог нашої незалежності.
Може хоть в цьому совість заїла, або боявся народу, як завжди!!!
Чмо.
Ludmila Shevchuk а,что,надо чтобы увидели?
Він був з гідними людьми а для песиків є Бадоєв
Він має свою гідність кожного дня обливають грязю то не припустимо ,так ненавидити
Люда Мальнива Гімно у вуха кидає ваш шоумен!
Ludmila Shevchuk народ нищий
Стидно ,боялся что тухлыми яйцами забросают
Побоялся падла,приехать.вворюга.
Марта Локатир КОГО???!!! ????
Ludmila Shevchuk у меня нет желания портить себе настроение и общаться …..!! Это Ваши слова и Ваше мнение!!
Не прийшов,бо негідник!
Человек любит быть в центре внимания, места нет
Та слава богу!
Зависть плохое чувство !!!
Може поїхав до Януковича
Пішов АНАЛІЗИ здавати….
Хай не вернеться !!!!!
Отрив от народа и его падение не помню с какого фильма слова
Вор должен сидеть в тюрьме!!
Замечательно,что его не было.Все прошло великолепно!
Он правильно понял, что там для него места нет!
ПАРАША-ДЬЯВОЛ СМЕРТИ!!?
Его там и вообще нигде не должно быть, только к клетку
Яника не запросили
Сдава Богу
Значить рильце в пушку, чогось боіться
Так они вдвоем не пришли.
Сегодня такой великий день для страны.
Зеленоботы, может вместо плевать ядом, поздравьте друг друга?
На месте Порошенко я бы тоже не пришла, а помолилась бы с утра за свою страну, как это сделал он.
Так вiн же негiдний.
Инна Коваленко Патриотизм и любовь к Родине ,у него на словах, а на деле ворюга ,барыга, алкаш.
Лариса Дитковская за упокой чтоли?
Чует, что его не хотят видеть и там
Бо він негідний іти зпатріотами!!!
Христофор Славов согласна, но из песни слов не выбросишь… ?
Сходка блядоты не состоялась ??,лучшеб воры в законе правили ,порядок был бы ,а не умные предприимчивые ,лицемерные уроды ,которым всё проходит ,а у воров разговор короткий ,нарушил закон взял нож и себе в сердце ,это чтоб без позора
Да его и не хочется видеть уже!
Слава богу,что не пришел. Позор нашей страны
Петух
Ну и слава богу
Взять бы палец,да назад вывернуть
То добре.Ніхто не плакав.
Його присутність на шоу не обов’язкова,а на парад,щоб віддати честь воїнам,він би обов’язково прийшов,він пішов на марш гідності,де справжні воїни,а не актори,які ніколи не були на війні,а нагороди, мабуть,купляли на блошиному ринку,або видали ,як кіношний реквізит,бо шоу мая тривати,щоб борони Боже населення не опамяталося і задумане не вдасться втілити у життя.
Віталій Систалюк а в Зеленського де совість,де честь насміхаючись з майдану в 14 ,сьогодні він згадує Небесну Сотню,зневажаючи країну кожного разу ,сьогодні він розповідає про любов до неї,це цинізм вищої степені!!!
Артур Катречко не оценила Ваш чёрный юмор.
Хотя о чем можно говорить.
Вы лучше скажите, а где ваш президент, когда идёт марш ветеранов?
Лариса Дитковская Пусть замаливает, если сможет.Ех накуролесил…А ядом так это к пороху.
Ludmila Shevchuk смешно?
Ти скотиняка розд1лив людей.
Ще рано тому злодію ще не прийшов час ,прийшли попередні злодії як насмішка типу дивіться ми крали попри нас крали а нам хоть би хни
Марія Бондаревська 5 років було шоу .
Ірод лукпвий!
Может мозги включил? А то такой праздник подпортил бы.
Потаму что трус
Якби він мав свою гідність то він би прийшов на парад як 3 президенти
Тамара Варганик зеленоботы, вы неисправимы.
Озлобленные, ограниченные люди, принцип жизни которых собственное благополучие любой ценой.
Добре зробив, бо це театральна показуха .Точно так як першотравневі чи жовтневі паради.
Звідки у вас цієі ненависті .що ви хочете від Презедента.Правельно зробив що непішов там небуло що робить. Він був з Патріотами.
Значить не гідний
Марія Тейсар кого він захищав,на його руках і на його банді кров молодих хлопців які загинули на майдані і на війні,відданий Крим.то який він захисник .
Вот и видно что за … Порох.
Мирослава Коцур чим він зневажає країну?І як він має показати любов до України?ваш порох 5років ЛЮБИВ Україну результат-на ліцо.і вобше смердить слухати таку х….ю.
Лариса Дитковская йому ніколи не відмолити свої гріхи за іловайський и дебальцівський котли,за офшори за кров хлопців на війні,
Молодец! Он был с ветеранами !!!! А бенефис Голобородько и без него прошёл. ….
От видно хто любить український народ
Кому он нужен, без него обошлись.
Він був з Патріотами
А что ему там делать,пусть подавиться, что награбил у нас с вами
Он с
Гройсманом дороги ремонтируют
Лариса Дитковская После пяти лет издевательств над этой страной,ему осталось только молиться
Марія Бондаревська Як вам не соромно. Купували нагороди. Просто немає слів.
А що йому там робити? Там були т1льки г1дн1 укра1нц1!
Сволота
А це гнида,не варта доброго слова.Це моя думка!
Лідія Поворознюк з якими, з тими що крали разом!??
Лідія Поворознюк гімно а не президент
А що йому там робити
долю від грошеи на віині,ходив забирать!!!!
Позор
Порох президент ,а не “гидрант”и место его с воинами ,где он и был.
Просто в ньогоїї нема
Сьогодні СВЯТО! Ради СВЯТА припиніть виливати жовч навкруги! Краще поздоровте один одного зі СВЯТОМ, побажайте ВСІМ ЗДОРОВ’Я. Поздоровляю всіх з Днем Незалежності України!
Сц…ун!
Слава Богу!
Светлана Пригода и не молодец…..
Лідія Поворознюк пані Лідія Ви “неправельно” пишите слово “презедент” поправте граматику
Лариса Дитковская правильно би зробила.
Треба украіну і украінців,єднати,а не розділювати!!!
Наталя Гервасьєва перегляньте добре фейсбук,ідентифікувати хлопців на фото з нагородами на так званому параді і ці люди,як і зе ,ніякого стосунку до оборони нашої країни не мали і не мають,ідентифікувала їх не я,а органи
Думаю от его не визита
Наша незавимость
не пострадала
Молодець,просто не то слово!!!! Він— маніпулятор!!!
Він там і не нужин
Ludmila Shevchuk а Порох не шоу был 5 лет хуже клоуна через раз пьяный
Татьяна Цапенко Работать надо и не будете нищими.Авто негде поставить из -за нищих.
Лариса Милькина полностью с Вами
Согласна
Ему стыдно и он боится другим президентам в глаза смотреть за свои делишки вонючие
С какими глазами он придет у людей радость но не у него у него одна ненависть к людям что они его не выбрали.
Мені стидно за таких недолугих укрпінців. Ви доказали що Він крав?
Обидели детку,отобрали канфетку.Если бы не зацыкливали на нем внимание,никто и не заметил бы его отсуствие.
Да на отдыхе он
Анатолий Днепровский у поганого виду нема стиду.
От юда
Пошел в собор грехи замаливать,а у него они тысячные.
Василь Крикончүк и “не” с глаголами пишется отдельно
Он там и не нужен, мородер, враг народа.
Порошенко ведет себя как всегда,чисто в своих интересах,нет выгоды-нет Порошенка
На чхати ему на украіну
Молодец! Ему не место в этом цирке!
И СЛАВА БОГУ !!!!
Лідія Поворознюк порох чмо
Ярослав Лаврів о, боты проснулись!
Вот тут явно показал всю свою ” любовь” до Украины и до украинцев.
Александр Вербицкий у меня стаж 37 лет, я своё отработала, строила заводы ,школы ….
Так он же на рыбалку уехал ,что уже вернулся?
Слава богу! Він не заслуговує бути серед нормальних людей!
Лідія Поворознюк Порошенко – МРАЗЬ.
Его место возле параши.
Хай як а ті президенти були тому що Україна одна а він її ділить і я проти НЬОГО
Стыдно за самого себя
А почему??? Хотелось бы знать!!! Не заслужил???? Или боязнь,что будет опозорен??? Значит где то в потаённых уголках души ещё осталась капля человеческой совести???? Или какая то другая причина???? Как жаль,что неглупый человек своими руками сделал все то,за что теперь так бесславно заканчивает!!!!
Наверное тверезый был, а так бы припёрся позориться.
Я дуже рада що в нас багато досвідчених людей а якби вони ще мозги включали.Украіна наша уже процвітала.Я пишаюсь Що в мене був такийПризедент.Слава Украіні.
Светлана Толпекина а лучше если бы он повесился в публично.
Все не в ногу,один он в ногу.фууууу
Флаг ему в руки и барабан на шею.Пора о нем уже забывать,чи ни цаца большая…
Летать красиво падать больно признавать тяжело и все же придется мириться и как то осознавать корона глубоко засела снять тяжело
Зато патриот.СУКА!!!
Вот и хорошо,что не пришёл! Побоялся,чтобы не освистали,” благодетель” наш
Злякався що забють
Лідія Поворознюк
А вам, цены на камуналку по карману не ударили?
Вот таких как вы всё устраивало, зп рошенки выручила?
Не царское это дело да и украсть там нечего.
Шо тепер гріхи замалюіш
Його там ніхто і не чекав
Мария Зарубина ????
Не трендите. Пороха специально на это время вызвали к следователю. А вам, журналюгам, стыдно должно быть за пропаганду, которую вы разгоняете.
Молодець з людиною яка не була у армії і весь час плюндрувала Україну, йому нічого там робити!!! Він знає куди і з ким іти і що робити, він з справжніми патріотами і захисниками, а не з масовкою Зеленського !!!
Он гавно
Ольга Федишин не вам судити!
Бо він найголовніший НЕГІДНИК України й світу.
Ярослав Лаврів маєте докази мародерства??? Мужик, а гірше баби базарної сплітає!!!
Все были бы счастливы, если бы он вообще нигде не появлялся!! Хочется забыть, как страшный сон!
Marina Kravcenko , побачимо , які будуть ціни в цьому році, ви думаєте , що щось поміняється !
Ось вам і патріот прижали бізнес немає як красти патріотизм зник
Правильно зробив ! Нема там
Наталия Степура а, ви нормальна?
Наталия Степура а там були і нормальні??? Не бачила!!!
А він кому треба? Здогадалися? Тим що він купив за “дякую”.
Та невже???А я не замітив. )
Анатолий Кушка залиште її присобі!!! А, ще лікар!!!
Лідія Поворознюк ОТ КАКОГО ПРЕЗИДЕНТА?? ПОРОХ ДАВНО НЕ ПРЕЗИДЕНТ..А ВЫ ДО СИХ ПОР НЕ В КУРСЕ?
На фига он там нужен
Татьяна Попович вибачте та до дурня і зрадника розум ніколи не повертається, мені вас шкода!!!
Dina Anikiyeva А, за мене не вирішуйте!!!
як негiдник може ходити на маршi гiдностi?
Он уехал на електричке,чмо
Надежда Затула очень с вами согласна. Отряд не пометил потерю бойца, как в песне, согласны со мной
Лідія Поворознюк скоро будет на зоне с питухами.
Ирина Оленская це просто механічна помилка
Це ворог України
Лідія Поворознюк С патриотами, раскалывающими страну по прихоти Пороха?
Не велика біда!!!
Порошенко нечего там делать,позориться только
А скільки можна срати сомплям Президента
Лідія Поворознюк грубо сказать насрал на народ, патриот который обокрал всю страну, которая стала нищей
І добре зробив.
Галина Дыяк Да кому вы надо?! Дякуйте дальше!!
Забздел тварь
УБЕРИТЕ ЭТО УБОЖЕСТВО С ФЕЙСБУКА. НА ЕГО ФЕЙС СМОТРЕТЬ НЕ ВОЗМОЖНО.
Яка хода гідності якщо у нього самого нема гідності.
Він був з військовими і до чого ці недолугі злопихательства?
А кому він там був потрібен, тільки свято зіпсував би людям, він вже набрид, що це було дійсно свято без цього бариги.
Наталия СтепураСтепура Молодець,його руки в крові наших воїнів.
Мария Зарубина забудемо коли сяде
Неужели? А на Майдане что дизертиры были. Нет у вас совести
Ну не прийшов то й не прийшов, невелика втрата.
Той і погано що він не прийшов. Не треба ділити людей. А Порошенко це зробив. А навіщо?
Анна Мелещенко А свою масову на свято протягнути важко.
Он даже не подозревал,какое доброе дело сделал.Он людям так надоел,что когда они увидели что он отсутствует, для них это двойной праздник.
Потеря небольшая,но до сих пор мутит воду.И,мне кажется ,что он больной манией величия.Это надо пресечь раз и навсегда.Нехрен вносить смуту в общество.
Таке враження,що ви з ранку озвірина напиваєтесь,а потім цілий день отрутою плюєте.
Лідія Поворознюк він не крав він просто напросто.брав не ховаючись як злодій.
Скільки ненависті ,
мабудь не в одному народі немає, як в Україні, але скільки “вовка не корми , все одно в ліс дивиться “,так
і тут ,одні докоряння,одні образи .
Можливо Порошенко зробив багато помилок ,але тільки при ньому весь світ
почув і признав Україну .
Valentina Shaidovska проблема в тому, що адекватні не акцентубть увагу, а порохоботське болото збурбє інтернет в намаганні його виправдати
После него мостовую мыть нужно
Женя Штай
А де ви були б зараз,якби не наші воїни?Вони своїм життям захистили нас,щоб ми сьогодні святкували цей день!
Та скотяра не гідна щоби там бути.
та й на ХУЙ ПОРОХ І ТРЕБА
Светлана Пригода а что он ветеранам дал , кроме своего присутствия?
Забрали внйого корито
Злякався народу.
Глаза открылись !!!!!!!!!! Думайте !!!!!!!!!!!!!!!!
Еще один президент-изгой…Но сука наглый какой…!!!
Там , де немає жодної гідності , немає що нормальним людям робити .
Марта Локатир Сердешні, ви і в свято заробляєте. Може премію дасть порох.
Клоун
Это хорошо, ему там делать нечего он не достоин быть там, зато он в церкви отмалчивался за свои грехи . Неужели Господь бог услышит его? Но в е равно справедливость восторжествует и будет и на Украине праздник всех народов Украины
Лідія Поворознюк ??????????
Лариса Милькина таки точно: это представление – позор нашей страны!
Потому,что он козлинное быдло!
Та забудь уже , кто мешает ? Пусть тебе снится эротический клоун , который шепчет “табилычитьмаекахання” . Голосом Богдана . ))))
Обиделся
Любимую игрушку доилку отобрали
Патриот Ганнибал хренов
Женя Штай Ваши воины – моторолка с гиви и захарченком ?
Забить и протить. Много чести о нем говорить
Наталья Храмова от сети мальдвийского акция сам бляя лизунам конфетка сосулька смочите с удовольствием упыри петькины
Бо він не народний президент.
Инна Бойчук или с жестокого бодуна.
Як же він піде? Там же не було б його ” дякувальників” ?
Лариса Петрова святі слова,велика шана нашим воїнам і сім’ям загиблих ми говоримо про пороха чому він не прийшов на парад,я написала тому що його руки в крові наших дітей,він разом з путіним нажився на війні.
Любов Несторівна Задерака Я вас выбачаю.хворых потрибно выбачать
Гнида
Мабуть душа не чиста, раз не прийшов. Може совість замучила?
Не там его место, не заслужил. К Януковичу пусть едет.
Ярослав Лаврів а де ви там бачили солдатів,якраз до воїнів які воювали він і пішов
Нахапал денег и ему не интересно ходить там где народ.
Пора забыть пороха,как страшный сон
Людмила Червінська весь світ має докази мародерства а 25% козлодякувальників сліпі як оводи
Петя, ти ВЕЛИКИЙ СЛАБАК!!!!
Слава богу не видели его рожи, всё прошло просто превосходно. Слава Украине!
Віталій Систалюк він би її і зупинив,якби Путін не ввів війська,скільки території було звільнено за два тижні,вже забули?
С ” Патриотами” херовыми . Если бы пришло, спортил бы весь ПРАЗДНИК !!!!!!!!!!!!!
Лариса Дитковская послушайте уважаемая, а может хватит смертей, а то вы туда детей на смерть посылаете, а потом замаливаете грехи.
Віталій Систалюк я так розумію з пам’яттю у вас трохи зле.
Лживец !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Урод .ему там не место.его место за решеткой
Лідія Поворознюк мне стыдно, что у меня был такой президент как порох
Женя Штай чим обкурився???
https://www.youtube.com/watch?v=WE0qHd3S2pA
Люда Мальнива мені здається що для 73%. Їм він вже багато накидав.
Лариса батьковна !!!!! У вас не души ни сердца НЕТ !!!! Порошенко был 5 лет , МАССОВИКОМ ЗАТЕЙНИКОМ !!!! Просто Иуда!
Ну і нах… “гімнюче воно?х” там треба
Надежда Рулева а на майдані були воїни ,але їх було дуже мало. В основному шоумени.
Он там не нужен
Невелика втрата.
На Майдане,политом кровью,ему не место,пусть обходит стороной.
Какое горе для народа который он обворовывал 5 лет.
Serhiy Bondarchuk А тебе пусть снится пьяный боров!
Без нього все пройшло дуже гарно.Дай боже Зеленському здоровя і терпіння підняти Україну,побороти а не очолити корупцію.
Кто тоьогорчился? Сильно огорчился?
А він там і не потрібний!!!!! Не треба псувати людям свято!!!!!!
Этому человеку чуждо чувство гордости и любви к Родине,вот если бы сходняк его воровского серпенария был,то он бы примчал незадумываясь
Та чогож,бач зачепив добру душу за Порошенка.Щасти вам.А моя думка така!
Раиса Сильченко побачимо, що скажете через..рік.
Поховайте своє жало
А же ж його гідність? Нема.
Он обмотался флагом и бегал по Михайловской площади. ..
Віталій Систалюк у вас чесність аж пре
Наталия Степура Він прийшов на ходу ветеранів. І це не ваше діло, куди кому іти.
Так ему там и не место
Ярослав Лаврів ви щось не те прочитали і не тому відповіли,читайте будь ласка,я взагалі з Вами на цю тему не спілкувалась,а якщо по цій темі то назвіть будь ласка,конкретно,який саме світ
Ну і слава богу
Молодець
Людмила Червінська вони мозги зе засмітили
Як щоб весь світ мав докази , він би давно втік , то ви зеківці сліпі і глухі і не дачете як московська шваль вилазить з кожної дири .
Лідія Поворознюк сколько он вам заплатил этот подонок?Вы же проплаченая
Он ещё раз продемонстрировал, что ему наплевать и на Украину и на народ.
Дебил,который забыл кто он…
Похорон йому козлу!!!!
Дякую пане президент
Ви супер
Прекрасно. Ему там делать нечего. Негидник.
Да на хрен он там нада
Він прийшов до справжніх,…
Женя Штай Що ви мелете?
Наверное начал понимать как его народ ” хочет” видеть, наверное так же как и Януковича!
Кому він потрібен хай Їде в Гваделупу шоколадками вітає негрів!!!
Николай Сыч Как вы правы
Золотые слова.Пусть дякует,
Марія Бондаревська какие органы, ? Вы шо там курите?
Лариса Дитковская так порох и потопал песенки петь с иеговыми.
чумошнік
Лариса Дитковская а шо в дурдомі вихідний? Шо ви тут строчите!
А можливо напився? Та й не прийшов.
Добре що не прийшов, його там і не треба було.
У нас своя Украина, а у П.П.- своя, нашу он недораспродал.
А зачем ему туда идти он послал дурачка который орал ганьба и ему за это участники расквасили морду опять пролила сучара кров чужими руками
Женя Штай він був на марші захисників, де йшли воїни, родини загиблих воїнів, родини Небесної сотні. Подивіться в інтернеті шановна пані.
Зате прийшов на ходу атовців.
Марія Бондаревська от дура лечить голову пора
Наконец-то действительно красивый праздник без затасканных печей,лозунгов ,вообщем без комуняк,Комсомольска и совдепии
Влад Караев , да, голова тяжёлая..???
Так он готовиться на зону сука и гнида и мразь
Порошенко пошел в народ,к солдатам,поступок требующий уважения…и не раз слышались слова благодарности в адрес Пороха.
Лідія Поворознюк йому там не місце…вілмолює гріхи з Мариною
Слава Богу що не очорнив СВЯТО УКРАЇНЦЯМ?????
Женя Штай Бог вам судя!
Марія Тейсар шоу було 5 років і закінчилося для вас порохоботи
Воно нажерлось
Larisa Kaftanov а он то думает по другому: он думает,вот не будет меня там,и у людей праздник испорчен,будут расстроены,а что же случилось с нашим воеводой,не захворал часом?
Любов Несторівна Задерака ви взагалі дружите з головою..йому там не місце
Як негідник може брати участь в ході гідності?
Не гіднику не місто на параді
Правельно таким як порох не місце на ході гідності
Лідія Поворознюк а на майдані хто.був не патріоти .Чи для вас з Порошенком тільки ті що підтримують його.
Порошенко дуже злопамятний,він ще довго буде мститися,
Нечего ему там делать. На фоне Зеленского он просто куча хлама.
И это очевидно.
Кому він потрібен,все і так ясно що він проти народу украіни,хам.
Куда ему!!!!Не место Петру стоять со смертными рядом!!!!Ему бы на трибуны!!!!”Отец народа”достоин большего!Как людям в глаза смотреть?Порохоботы!Ау!Где ваше красноречие?Оцените поступок “кумира”……
А на хер он там нужен?
Так ему там и места нет!
Напевно десь у куточку плакав.
Очень даже хорошо, не видеть его в такой день
Нічого півникам поміж адекватними нормальними людьми шаритись хай пиздує на гей парад в харьків
Надо чем- то отличиться…
Николай Сыч это ж последствия какого заболевания оставляют такие тяжелые осложнения -, чтоб отсутствие человека доводило вас до экстаза?!
Говно в туалет
А зким він повинен ьув стояти поруч з вбивцею Кучмою, чи з злолієм Крвачуком, який нас пустив по світу з кравчучками. Він кращий з них всіх, хоча і не без гріхів, але не помиляється той зтонічого не робить. Всіх УКРАІНЦІВ зі святом.
Люди, що ви несете, якби не Порошенко, ми б були в с-ці
Вітаємо здоровя вам хай береже вас Бог
Побоялся, что харю набьют
Любов Несторівна Задерака а почему вы там были? Если вы нормальная?