Петро Порошенко побачив ряд недоліків у підсумковому комюніке паризького саміту, на якому зустрілися лідери України, Німеччини, Франції і РФ.
Свої критичні зауваження політик озвучив, спілкуючись з журналістами в кулуарах ВРУ, – передає ІНФОРМАТОР.
«Що стосується результатів паризького саміту. Окремі речі нас розчарували. Зокрема, включення у підсумкове комюніке нав’язаної Путіним «формули Штайнмаєра». Також розчаровує відсутність дорожньої карти по імплементації мінських угод з обов’язковим першочерговим безпековим компонентом та відсутність позиції щодо миротворців ООН, аби зупинити переміщення на окуповані території російських військ, техніки, озброєння», – розповів Порошенко.
При цьому Порошенко заявив, що залишається прихильником мінських домовленостей. «Вони зупинили війну», – наголосив політик.
П’ятий президент також закликав всі проукраїнські партії консолідувати сили для протистояння агресії Путіна.
Детальніше із заявою Петра Порошенка можна ознайомитися, переглянувши відео з парламентських кулуарів.
https://www.facebook.com/informator.ukraine/videos/483397212302876/
Відео – Марина Пєтушкова
Нагадаємо, Юлія Тимошенко заявила про корупцію в Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин, який очолює Микола Сольський.





ти чмо не тобі судити
Ни верю ни одному его слову!
Брехун,і злодій…посадити Порошенка,і не буде проблем.
Хай назве свої,скільки за п’ять років накосячив.
Зажравшийся словоблуд!
Снова замелькал.
Свої недоліки назви
Ну конечно,,,,со стороны ж оно виднее,,,,,,(((((!
А свої
В тюрьме под шконкой крысам расскажешь
МАРОДЕР ТА КРОВОПИВЦЯ
Нина Сетун, начніть Ви, шановна!!!
Тількі факты, а не тезіси кАнала Г+Г!!
А, своїх комуніке три роки назад не бачив?????
Та заберіть його з екранів, він вже показав на що здатний
Чому він бреше а йому вірять ???
Вот уже не интересно,,,,,глупо
Іди в жопу
Всезнайка на Луне.
Ценизму нет предела
Соринку в чужом глазу виднее,чем штурпак в своем…
Грешки свои заглаживает, не прикосновенний и невинный. Вройцман.
Хай пильнує свої недоліки
Що ж ти Петре ,тріску в чужому оці бачиш,а колоду зі свого не виймеш… навіщо підписав мінські угоди, спочатку вибори,а потім контроль над кордоном…чим думав,? Ти останній,чия думка нам цікава!
Подписал такой документ, что теперь Путин им трясет, как знаменем.Зеленский должен разгребать то, что порох наворочил
Найбільша помилка Зеленського, та що Порошенко до цих пір не за гратами!
А свої недоліки він 5 років не бачив і не називав
Андрей Серенко в Киеве проживаете и слепые как крот.
Тебя посодют-а ти не воруй.
А кому його думка потрібна
Сом створив ті горішки тепер кива на когось бсурман убогий
Вы б за собой смотрели лучше! У вас стока недоликив,шо придется разгребать ваши фокусы ни один десяток лет! Идите в ДУПУ!
Твое мнение не интересует
Этот преступник, одной ногой уже в исправительной колонии советы даёт?
Дайте ему по морде!!!!!
Ти определись как это: сам подписал-надо, теперь не надо.
Не сдавайся позорься до конца?
Ти розкажи за свої недоліки,які ти натворив за 5 років,
Втопаючий за соломинку а Порошенко за комюніке
Що він там вже розказує нікому не цікаво.
Він і є той самий великий “недолік”
А про Минские соглашения молчит???
Ти один великий не долiк для України
Главный недолик это Порошенко.
Заткн¡ть йому пельку
А какие конкретно?
Почему эта Козлина до сих пор не сидит?
Садись 5!
“ПРОФЕСОР”.
Назви нeдоліки Мінських угод !
Заткнись!!
Ну что язык в задницу втянули? Какие конкретно сказать можете?
Экспииирт.
Тошнит уже от твоих басен трепло несчастное.
Твое мнение никому не интерестно
Легитимный ?
Правда
Посмешище брехливое,гореть тебе в аду!
Бегемот пора на Нари.
Сам написав , а тепер недоліки .
От молодец,натворил делов за5 лет,а теперь замечание делает.шиколадный заяц.
Иуда.
А хто питає твоєї думки, коли ж до тебе дійде,що ти вже ніхто, пішов би сам тихенько, то може і в тюрму не попав би, а так допросився, чекай чорного воронка.
Анна Тихенко супер
От сволота.
Да когда же ты замолкишь? Твоё время прошло—-гора трупов Последнее место в Европе по уровню жизни Коррупция в огромных суммах Теперь твоё последнее слово должно быть в суде!
Как же надоело видеть и слышать это рыло!!!
Порох–це перший недол1к,якого помилково чи вибрали,чи призначили на цю посаду. 5 рок1в-чого ж не домовився з Путлом й не зупинив в1йну.Бо тво1 ж сини не там?
Він один сплошний недолік і помилка народу
ПРЫДУРОК .
А твої недоліки розпочав війну і обікрав Краіну руки по лікті в крові
Да тебя уже никто не воспринимает в серьнз,может пора угомонится. И вообще почему он не в тюрьме?
Не долік в украіні один це порох. Щоб пороха посадили все йшло б на краще
“Попросіть ” його з трибуни , як колись Яценюка ! Ага, не під силу ! Так попросіть Вірастюка , він справиться
Основний недолік останні п’ять років, це ти Петре “інкогнито”.
Завари
Пяти лет нехватило исправлять свои же ошибки!!!
Хватит врать
Володимир Артамонов обокрал не только нас , но и всех тех кто давал деньги на революцию гидности по всему миру. Во какие безразмерные карманы.