0.6 C
Kyiv
Середа, 21 Лютого, 2024

Помічники “слуг народу” стали частиною “схеми”, яка збагачує їх “сімейні бюджети”, – КВУ

Помічники народних депутатів від “Слуги народу”, до яких не рідко записують членів родин народних обранців, стали механізмом для збагачення сімейних бюджетів “слуг”.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив голова “Комітету виборців України” Олексій Кошель.

“Є помічники, які працюють на громадських засадах…але факти, які останніми днями поширюються у ЗМІ, це факти, які можуть свідчити про корупцію. Тому що, якщо є помічник депутата, який отримує гроші платників податків, отримує зарплату і при цьому не з’являється в приміщенні Верховної Ради і не працює… це може свідчити про корупцію”, – пояснив експерт.

Втім, на думку Кошеля, “рано чи пізно відповідь у цих питаннях надасть суд”.

“Тому що у приміщенні Верховної Ради чітко фіксується камерами, хто коли заходить, дані мобільного зв’язку тощо. Я думаю, що для окремих помічників ця історія може закінчитися досить погано. Це один з різновидів корупції, коли “давай ти мою дружину запишеш помічником, я твою…” і таким чином доповнюються “сімейні” бюджети”

Водночас голова КВУ наголосив, що не вірить у можливість об’єктивного розслідування і притягнення до відповідальності винних.

“Тому що система зараз сформована таким чином, що вона відгороджує всіх своїх і скандали з Трухіним, і інший депутат з підозрою на перебування у наркотичному стані..цих скандалів величезна кількість, але система своїх відгороджує”

До того ж Кошель звернув увагу на те, що існує й серйозніша проблема – компетентність помічників народних депутатів, які також беруть активну участь у роботі над конкретними законопроєктами.

“Проблема в тому, що помічник народного депутата – це людина, яка приймають участь у законотворчості. Саме помічники дуже часто розробляють проєкти законодавчих рішень, допомагають депутату у законодавчій роботі. І тому дуже важливо, щоб помічники, які отримують дуже велику зарплатню, вони могли реально допомагати у законотворчості”, – резюмував експерт.

Нагадаємо, раніше журналісти впіймали голову “слуг народу” Арахамію на таємних зустрічах з олігархами.

Джерело

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>