“Почався колапс”: МАУ потрапили у скандал через рейс з Китаю

Авіакомпанія, за твердженням пасажирів, надіслала менший літак, ніж передбачалося.

Близько 20 пасажирів не змогли вчасно відлетіти з Пекіна рейсом МАУ, бо, як виявилося, авіакомпанія надіслала для його виконання менший літак, ніж передбачалося раніше.

Про це повідомив один з пасажирів цього рейсу, фінансовий аналітик Сергій Фурса.

«Fly UIA ви досягли дна. Неможливо відлетіти з Китаю, бо ви перепродали 20 квитків. І тепер українців тупо не пускають на рейс, навіть якщо ви зареєстровані. До речі … китайців пускають … Тут в аеропорту вавилонське стовпотворіння і колапс», – написав він у Facebook. Пізніше він додав, що мало місце саме надсилання на рейс меншого літака.

Представництво авіакомпанії у коментарях до посту порадило пасажирам цього рейсу звернутися до її представника в Пекіні для вирішення ситуації, що склалася. На це Фурса заявив, що цей представник не відреагував належним чином.

«Ми звернулися [але наше звернення не взяли до уваги]. Нам без нашого відома скасували квиток, вже зачекінений квиток, а тепер навіть не обіцяють готель і компенсацію. І вашого представника тут немає, та й альтернативи такі нам не потрібні. Ви порушили всі правила, скасувавши проти нашої волі наш квиток», – розповів Фурса деталі розвитку ситуації, передає Главком. 

Інша пасажирка рейсу, економіст представництва Світового банку в Україні Анастасія Головач повідомила, що авіакомпанія перереєстровала квитки без згоди пасажирів і без повідомлення.

«Причому відмінили квитки лише українців, серед яких є навіть вагітні жінки і пасажири, які подорожують транзитом. Ми зв’язалися з компанією, нам навіть не запропонували готель. Можете не сумніватись – це дійде до суду і отримає найширшого розголосу», – написала вона у Facebook.

Через годину МАУ все ж таки вирішила ситуацію, про що повідомив Фурса.

«МАУ – можете, якщо захочете. Летимо додому, якщо цей літак заправлять і він таки злетить», – відзначив він у соцмережі.

Вранці у неділю аналітик уточнив у коментарях до свого початкового посту, що він вже в Києві.

Нагадаємо, в Одесі СБУ затримала проросійську пропагандистку.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...