34.8 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

По Куп’янській і Бахмутській осях ворог створив ешелоновану систему РЕБ, – Залужний

На Лимано-Куп’янському напрямку, а також у районі Бахмута російські окупанти створили ешелоновану систему радіоелектронної боротьби (РЕБ). Її елементи постійно змінюють своє місце розташування.

Про це розповів головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний для The Economist.

Український полководець зазначив, що до основних переваг російської техніки РЕБ можна віднести налагодження в країні-агресорі серійного виробництва так званої “окопної радіоелектронної боротьби”. Йдеться про такі системи тактичного рівня, як “Сілок”, “Пітон”, “Гарпун”, “Піроєд”, “Стриж”, “Лісочок”.

За словами Залужного, незважаючи на те, що з початку широкомасштабної військової агресії проти України росіяни втратили значну частину цієї техніки, зараз противник “продовжує зберегти значну перевагу в радіоелектронній боротьбі”.

“По Куп’янській та Бахмутській осях противник фактично створив ешелоновану систему радіоелектронної боротьби, елементи якої постійно змінюють своє місце розташування”, – написав генерал.

Також головнокомандувач ЗСУ розповів, що в українській армії до 2022 року такі сучасні засоби радіоелектронної боротьби з БПЛА типу “Буковель-АД”, “Анклав”, “Хмара”, “Нота” добре зарекомендували себе у боях.

“Але, незважаючи на це, на початок війни близько 65% типів станцій перешкод у частинах (підрозділах) Збройних сил України було виготовлено колишнім Радянським Союзом, а нових було лише 25%”, – розповів Залужний.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>