Підозра на рак шкіри: Матір Клиха розповіла про жахливий стан українського політв’язня

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова попросила російську колегу вжити заходів для надання належної медичної допомоги українському політв’язню Станіславу Клиху.

Матір політв’язня Тамара Клих повідомила, що стан здоров’я її сина погіршується, а ніякої необхідної медичної допомоги він не отримує. Нещодавно його помістили до лікарні, проте відразу повернули до в’язниці, – написала Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Також вона повідомила, що Клих скаржиться на сильний біль у серці, нирках, печінці, має проблеми з ногами та підозрює ймовірне захворювання на рак шкіри. Він хотів, щоб його обстежили, але, як розповіла його матір, лікарі взяли у нього на аналіз лише кров та сечу. Ніякого діагнозу так і не поставили та повернули в тюремні стіни.

Також Тамара Клих сказала, що Станіслав не отримує листи від рідних, хоча йому пишуть двічі на місяць.

“Я терміново звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для забезпечення Станіслава Клиха належною медичною допомогою та відповідним лікуванням, а також щодо дотримання права на спілкування”, – підсумувала Денісова.

За її словами, за два місяці це вже третє звернення до Москалькової щодо забезпечення прав Клиха.

Раніше у РФ заявили, що політв’язень Клих «у задовільному стані» перебуває під наглядом психіатра.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...