Під стінами Верховної Ради проходить акція протесту з вимогою відправити у відставку директора НАБУ Артема Ситника.
Про це з місця події повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа.
Протестувальники приїхали під Раду на червоних вантажівках.


Відставки Ситника вимагає щонайменше 500 осіб.

Фото – Роман Пєтушков
Нагадаємо, сьогодні, 4 березня, ВРУ розгляне кадрові питання про зміну складу Кабінету Міністрів. Також народні депутати мають заслухати звіти очільників правоохоронних органів.





Задовбали ходять як на роботу.
Запитати хоч у одного мітингувальника хто такий Ситник,вони 100процентів не знають
Дебіли риго-аваковські