1.1 C
Kyiv
Середа, 21 Лютого, 2024

Під Радою протестують проти продажу української землі

Українські націоналісти протестують проти зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі. 

Під Верховною Радою зібралися активісти “Національного корпусу”, “Свободи”, “Української аграрної партії” та “Всеукраїнської аграрної ради”. Вони вимагають не допустити зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

За словами кореспондента ІНФОРМАТОРа, на акції зібралося близько 1000 осіб.

“Не дамо старій еліті поховати земельну реформу і відкласти її в довгий ящик. Відкладання земельної реформи за всіх президентів та урядів закінчувалося її похороном. Ми хочемо знати, чим відрізняються нинішні парламент, президент та уряд.

Власники земельних паїв, представники агробізнесу, місцевого самоврядування та інші громадяни, зацікавлені у ліквідації корупції та встановленні простих і чесних правил у земельній сфері, вийдуть на акцію в підтримку земельної реформи.

Хочемо донести до народних депутатів та уряду, що для земельної реформи є важлива не лише думка фермерів, які регулярно інформують про свої вимоги, але й інших громадян, які мають не менше прав отримувати зиск від землі.

Вже прийшов час ухвалити в цьому році Закон про обіг земель, як це було задекларовано Президентом та урядом, щоб громадяни могли отримувати максимальну економічну вигоду від своєї земельної власності, громади – отримати у власність землі поза межами населених пунктів та повноправно розпоряджатися ними, а агровиробники – інвестувати в українську землю.

Також вимагаємо скасувати монополію Держгеокадастру, передати державні землі громадам, запровадити прозорі електронні торги для державних та комунальних земель, ліквідувати корупційні процедури”, – йшлося в анонсі заходу.

Фото – Максим Ліманський, Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

Також ви можете прочитати матеріал про те, що показав з’їзд «Слуги народу».

2 КОМЕНТАРІ

  1. Если земля украинская,то каждый гражданин должен ее иметь,почему она их,только аренда и деньги в бюджет,так же как и недра,в итоге она будет в руках нескольких человек,они будут решатьтжитьнам или нет

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>