У міській лікарні Курахового від отриманих поранень помер старший солдат 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила Едуард Лобода.
Про це в четвер, 4 липня, інформує пресцентр бригади.
У 24 омбр повідомляють, що 3 липня він разом з побратимами забезпечував прикриття проміжків, де передбачалась дія диверсійно-розвідувальних груп противника.
За попередньою інформацією було відомо, що протягом останнього місяця противник невеликими групами проникав у Мар`їнку, встановлюючи міни, як на маршрутах, якими пересувались військові, так і цивільні.
“Група наших військових, яку очолював старший солдат Лобода, обрала правильний рубіж для протидії, що дозволило унеможливити проникнення ворожих диверсантів в район наших підрозділів. Та, вочевидь напередодні, противник встиг встановити на даному напрямку фугаси з новітніми датчиками руху російського виробництва. Едуард, який був попереду своєї групи, прикрив побратимів від вибуху, прийнявши весь удар на себе. Майже добу медики намагались врятувати йому життя, але, на жаль, поранення виявились несумісними з життям”, – інформують у бригаді.
Боєць народився 2 січня1994 року на Сумщині. У бригаді кажуть, що він був на фронті спочатку добровольцем, потім – підписав контракт зі Збройними силами.
“Майже всьому навчився сам. Крім майстерності у своєму покликанні, був душею компанії і завжди готовим прийти на допомогу своїм побратимам. Користувався великим авторитетом у колективі, завжди йшов першим і повертався останнім. Не боявся брати відповідальність на себе” – так згадують про Едуарда побратими.
Нагадаємо, Нацрада продовжила “Армії FM” ліцензію на мовлення у двох містах на Донбасі.





Один вопрос -за что?
Когда же это кончится
А сидів би краще дома
Боже, чи ти забув про нас? Чи ми такі грішники? Що народ проходить такі важкі випробування.