Перша пацієнтка, яка захворіла на коронавірус, видужала в Броварах

У м. Бровари Київської області одужала від коронавірусу 21-річна пацієнтка.

Про це у Facebook повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.

“Сьогодні прийшов результат повторного ПЛР-тесту на коронавірус 21-річної дівчини, яка проходила лікування в інфекційному відділенні ББКЛ. Другий тест також виявився негативним. Можемо говорити про перший випадок одужання від COVID-19 у Броварах!” – написав Сапожко на сторінці у Фейсбуці.

Мер додав, що станом на 30 березня у місті один випадок інфікування коронавірусом. “Чоловік, який повернувся з відпустки в Єгипті, також іде на поправку”, – зазначив Сапожко.

https://www.facebook.com/i.sapozhko.official/posts/3477497078933840?__xts__%5B0%5D=68.ARC0yRDUUcE8UQ5C4TJQ_bKWGA2Majr-zubtbheQmNlPYWHP6ZxLsz_gILTLoJEypslFdKv6Z6ljGB2XNJHlemH925SSavKF162nJXoEWLXreVrp78LNCGygFS_E7U73O_zmReJkN8wVV9IYIGCGQ4_Sii6p9K29vke2mRkt5R7CVHiyLbqB1NhU-Kgd-An_02K6nap4Sze0Shgvgc5UtpEFE_k8rcK52s80xrRIhI2iwAxtUgm6Q2YKihyB6IEJU8snDuTpT5W3hZQo-v3GMMHUWapl5FvJv8b6Io-hsHDxlbas_WqGEb4mwXJTL1-hSh4Kfq5Huuq_M9OkRZgc-Bm-&__xts__%5B1%5D=68.ARBh3WE-E_malhSWV-3BpiTHEjdhUY345HvGYOmodtGxlgrmwApv17mzcgrHvYMjfctypUBd2P5QlSLvBSn1r_wd2aPlKWbgH5jnUFjoC2PQfLwwmCTKB6alv-qBtmf5K6Al2Wb3C61GTLQd4X6m7ds13MIvanV7lGDfLgHRIwMc6g3IfeWdZ_4_TvlSTIzUv2zSMd1qvvPmu4YxAmSpObVRNiMXxNR-jzbnC_Fj3sye77MR5KgfSBmoQ2eah9UsDnPtOoc8ALNRKap0UJ2jdx6ZUF2Jr4Xm9EqckP6PySPg0hCWc01oKiT9SOCkDTFfBBoOY2pE_j0xeB_Ml64TO2_w&__tn__=-R

Нагадаємо, у Броварах на Київщині підтвердили випадок COVID-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ