9.3 C
Kyiv
Неділя, 21 Квітня, 2024

Передвиборча емоційність. В Мінекономіки відреагували на напруженість між Польщею та Україною

Україна прагне конструктиву, у зв’язку з чим пропонує якісні рішення для розв’язання питань польських аграріїв. Напруженість між країнами – є радше емоційними проявами на тлі виборів у Польщі.

Про це йдеться у заяві заступника міністра економіки, торгового представника України Тараса Качки в ефірі телемарафону.

“Конструктив – наша базова пропозиція. Можна зробити картинку, ніби ми маємо конфлікт, але це не так. Наше нерозуміння щодо польських колег у тому, що ми пропонуємо конструктивні рішення розв’язання питань польських аграріїв, але чомусь, можливо, через політичні причини, через вибори, їх не приймають”, – заявив Тарас Качка.

Качка додав, що Україна готова взяти механізм під свій контроль разом з польськими колегами для контролювання процесу. Втім, польські міністри бачать в вищезгаданій позиції негатив.

Заступник міністра економіки розраховує на те, що протягом наступних днів раціональність візьме вверх. На його думку, “це піде на користь польському уряду в контексті виборів”.

“Український інтерес очевидний – ми не хочемо, щоб були заборони. Якщо з боку польських фермерів є сумніви, ми представили механізм, який буде це регулювати”, – додав заступник міністра економіки.

За словами Качки, емоційність польських колег ймовірно пов’язана з внутрішніми дебатами й зрештою вони відійдуть.

“Наші пропозиції будуть прийняті і ми нарешті зможемо спільно врегульовувати ті проблеми на аграрних ринках, які є в і в Україні, і в Польщі”, – додав Качка.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>