Пасажири однієї зі столичних маршруток побили водія, який збив двох дівчат (ВІДЕО)

У Києві маршрутка збила двох дівчат на пішохідному переході.

Постраждалих госпіталізували до лікарні, повідомляє “Київ Оперативний” в Facebook.

https://www.facebook.com/KyivOperativ/videos/419803682156614/?v=419803682156614

“Водій маршрутного автобуса №155 збив людей. Попередньо, дві дівчини переходили дорогу на дозволений сигнал світлофора. Одну з постраждалих діставали прямо з-під маршрутки”, – сказано в повідомленні.

Після ДТП розлючені очевидці накинулися на водія з кулаками. Обставини події з’ясовуються.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі автобус з пасажирами збив літніх людей на пішохідному переході.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ