15 грудня у одному із вагонів приміського поїзда сполученням Ніжин-Київ стався інцидент за участю футбольних уболівальників.
Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.
У відомстві наголосили, що фанати потрощили близько 35-ти сидінь, зірвали стоп-кран, палили у вагоні фаєри та кидали петарди.
Завдані збитки оцінили у суму, яка перевищує сорок тисяч гривень. Зловмисникам вдалося втекти ще до прибуття наряду патрульних.






Уроды
Пидорасы!