Олег Ляшко у Свято-Феодосіївському монастирі у Києві подивився новорічний вертеп

«Колядин, колядин – я у батька один!» – Олег Ляшко у Свято-Феодосіївському монастирі у Києві подивився новорічний вертеп та згадав, як щедрував у своєму дитинстві.

Святкове дійство політику показали діти із Львівщини, які на наколядовані у своєму рідному селі Луки гроші приїхали до столиці, – повідомляє прес-служба РПЛ.

Вже привітали Святійшого Патріарха Філарета та предстоятеля Православної Церкви України Єпіфанія.

«Хлопці ходять, щоб колядувати, тішитися самим і тішити людей, щоб не пропала стара традиція. Так ходили колядувати ще наші діди. А ми передаємо цю традицію, костюми, сценарій вертепу від батька до сина. І, сподіваюсь, будемо передавати це й надалі», – розповів Андрій Володимирович, який супроводжував дітей до Києва.

Олега Ляшка вертеп дуже вразив. Особливо, сцена із розправою над зрадником Іродом.

«Ці чудові хлопці з Львівщини показують приклад, як треба вірити в Господа, який народився і захистив нас, та в Україну. У цьому вертепі була така сцена, коли Смерть і Чорт тягнули царя Ірода у казан із киплячою смолою. Так от, хай чорти заберуть кожного у такий казан, хто проти України. Там їм місце!», – поділився враженнями народний депутат.

Політик підкреслив, новорічні свята – це час сподівання на диво, що в Україні все буде добре і з економікою, і з зарплатами, і з рівнем життя.

«Але ми самі повинні це диво втілювати у життя: вірити в Україну та відновлювати економіку, щоб у людей були гроші платити за комуналку і купувати шматок хліба. Я сам виріс в дитячому будинку та інтернатах і чекав на новорічні свята, на подарунки від Діда Мороза, від бабусі з Алчевська із рублем у конверті. Тому хай дива в Україні тривають весь рік, а ми зробимо їх реальністю», – зазначив Ляшко.

 

Також лідер РПЛ зізнався, що Свято-Феодосіївський монастир – один із найулюбленіших храмів в Україні. Тут він набирається сили.

«Коли мені важко, коли всі достають, я кидаю все і приїжджаю сюди. Поставлю свічку, подивлюсь на ікони, просто постою у храмі і за 5 хвилин настрій повертається. Можна йти далі працювати. У цьому храмі унікальна аура, яка надає мені сили», – розповів Ляшко.

Нагадаємо, Ляшко закликав Порошенка не політизувати церковне питання.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...