23.1 C
Kyiv
Четвер, 18 Липня, 2024

Окупанти відновлюють наступальні дії на Лимано-Куп’янському напрямку, – ЗСУ

Російські війська почали відновлювати наступальні дії на Лимано-Куп’янському напрямку. Окупанти нарощують інтенсивність обстрілів та завдають авіаударів.

Про це йдеться у заяві речника Східного угруповання військ ЗСУ Іллі Євлаша в ефірі телемарафону.

“Звичайно, ворог не може собі дозволити наступати одразу вздовж 140 кілометрів. Він акцентує свою увагу поблизу населеного пункту Іванівка та Синьківка, які знаходяться на Харківщині та також поблизу Макіївки”, – сказав Євлаш.

Він розповів, що раніше росіяни намагалися наступати біля Новоєгорівки, але “отримавши добряче по зубах від ЗСУ”, вони відмовилися від своїх планів.

“Протягом певного часу ми спостерігали таке собі затишшя. І ось зараз, приблизно десь тиждень, вони почали відновлювати свої наступальні дії. Перші – це були такі короткі поодинокі випадки. Коли здебільшого штурмували ці штурмові загони “Шторм Z” та просто “Шторм”. Зараз уже ми бачимо більш таке серйозне вкраплення”, – зазначив речник.

За його словами, противник продовжує інтенсивність та завдає авіаударів.

“Тобто противник продовжує нарощувати інтенсивність саме на цьому напрямку. Основна його мета залишається. Це взяття Куп’янська. Оскільки там є залізна дорога і це досить важливий логістичний хаб на цьому напрямку”, – розповів Євлаш.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>