Впродовж поточної доби, 21 липня, російські окупаційні війська 2 рази порушили режим “тиші” на Донбасі.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони.
Бойовики гатили з автоматичних станкових та ручних протитанкових гранатометів.
Окупанти обстріляли позиції бійців ЗСУ поблизу Павлополя та Гнутового.
Унаслідок ворожих атак двоє захисників України отримали осколкові поранення. Військовослужбовців оперативно евакуйовано до лікувального закладу та надано належну медичну допомогу.
Наші воїни вели адекватні оборонні дії з легкого піхотного озброєння. Втрати противника уточнюються.
Нагадаємо, у понеділок, 20 липня, російські війська на Донбасі 17 разів обстріляли українські позиції, у тому числі із заборонених Мінськими домовленостями 122-мм артилерійських систем, 120-мм і 82-мм мінометів.




