Від початку поточної доби на ділянках відповідальності українських підрозділів у районі проведення операції Об’єднаних сил на Днобасі, зафіксований один обстріл.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС у Facebook.
“Зокрема, посеред ночі поодинокі постріли з підствольного гранатомету ворог здійснив біля Шумів. На усіх інших ділянках фронту режим припинення вогню зберігався повною мірою. Військовослужбовці Об’єднаних сил на свідомі провокації з боку противника вогонь у відповідь не відкривали”, – йдеться у вечірньому зведенні.
При цьому у штабі наголошують, що ситуація залишається повністю контрольованою українськими військовими.
Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає.
https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/915353445623939
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на ранок 5 серпня ситуація в районі проведення ООС залишається контрольованою.




