Окупанти один раз обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі (ВІДЕО)

Від початку поточної доби на ділянках відповідальності українських підрозділів у районі проведення операції Об’єднаних сил на Днобасі, зафіксований один обстріл.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС у Facebook.

“Зокрема, посеред ночі поодинокі постріли з підствольного гранатомету ворог здійснив біля Шумів. На усіх інших ділянках фронту режим припинення вогню зберігався повною мірою. Військовослужбовці Об’єднаних сил на свідомі провокації з боку противника вогонь у відповідь не відкривали”, – йдеться у вечірньому зведенні.

При цьому у штабі наголошують, що ситуація залишається повністю контрольованою українськими військовими.

Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат та поранень немає.

https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/915353445623939

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на ранок 5 серпня ситуація в районі проведення ООС залишається контрольованою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ