Окупанти обстріляли позиції ЗСУ із протитанкових комплексів

15 червня збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє штаб ООС.

Ворог обстріляв наші позиції з протитанкових ракетних комплексів неподалік Новоселівки Другої.

Втрат у ЗСУ немає, у бойовиків – поки невідомо.

“Українські військовослужбовці адекватно відповіли російським загарбникам, змусивши окупаційні війська припинити свою злочинну діяльність”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, бойовики на Донбасі 15 разів порушили “тишу”, поранений український військовий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ