15 червня збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє штаб ООС.
Ворог обстріляв наші позиції з протитанкових ракетних комплексів неподалік Новоселівки Другої.
Втрат у ЗСУ немає, у бойовиків – поки невідомо.
“Українські військовослужбовці адекватно відповіли російським загарбникам, змусивши окупаційні війська припинити свою злочинну діяльність”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, бойовики на Донбасі 15 разів порушили “тишу”, поранений український військовий.




